Weekend pełen atrakcji w Netto Arenie! Nieruchomości, budownictwo i coś dla seniora

2019-10-01 12:00 Artykuł sponsorowany
Weekend pełen atrakcji w Netto Arenie! Nieruchomości, budownictwo i coś dla seniora
Autor: pixabay:jarmoluk/silviarita

W weekend 12-13 października musicie odwiedzić Netto Arenę! Przed nami Targi Nieruchomości, Budowlane i Wyposażenia Wnętrz – HOME ARENA 2019 oraz Zachodniopomorskie Targi 60+.

Targi Nieruchomości, Budowlane i Wyposażenia Wnętrz – HOME ARENA 2019

Chcesz kupić mieszkanie, zbudować dom albo planujesz remont? Tu znajdziesz informacje, oferty i inspiracje! Targi Nieruchomości, Budowlane i Wyposażenia Wnętrz – HOME ARENA 2019 to największe tego typu wydarzenie w regionie!

Nowi klienci mogą spodziewać się specjalnych ofert i promocji. Warto skorzystać!

Na targach wystąpią deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe i pośrednicy nieruchomości z ofertą nowych, gotowych i planowanych inwestycji mieszkaniowych oraz nieruchomości z rynku wtórnego, a także firmy oferujące budowę domów jednorodzinnych – zapowiadają przedstawiciele Expo Areny.

Nie zabraknie też propozycji usług kredytowych, a goście targów będą mieli okazję posłuchać porad ekspertów z branży finansów i nieruchomości. To – dosłownie – bardzo cenna wiedza. A wstęp na całe wydarzenie jest wolny! W Netto Arenie spotkacie też radców prawnych, rzeczoznawców majątkowych i architektów.

Projektowanie, warsztaty i szkolenia

Targi Nieruchomości, Budowlane i Wyposażenia Wnętrz to impreza dla tych, którzy marzą o własnym mieszkaniu lub planują remont. Na miejscu będziecie mogli skorzystać z usług projektowania (kuchni, łazienek, całych mieszkań) i zaplanować meble na wymiar.

A warto wziąć sprawy w swoje ręce? Dla chętnych warsztaty z renowacji mebli i malowania.

Dla tych, którzy planują budowę domu – bezpłatne szkolenia: budowa domów pasywnych, fotowoltaika, wykorzystanie dotacji unijnych, prezentacja aplikacji do projektowania domów koordynującej branże i inwestorów.

Rodzinne Targi Nieruchomości

12 i 13 października przybywajcie do Netto Areny razem z maluchami. W końcu decyzja o kupnie mieszkania, budowie domu czy remoncie to sprawa całej rodziny!

Najmłodsi na pewno nie będą się nudzić! Czeka na nich Strefa Dobrej Zabawy. A w niej duuużo atrakcji! Warsztaty „Mały Projektant”, podczas których dzieci narysują wymarzony dom albo „Kolorowy Dom i Okolica”, czyli okazja do budowania ze styropianowych makiet.

Będzie też okazja do zabawy materiałem docenionym przez najmłodszych architektów, a więc z klocków. W Strefie Dobrej Zabawy bez wątpienia będzie kolorowo i radośnie.

Targi Nieruchomości, Budowlane i Wyposażenia Wnętrz – HOME ARENA 2019
12-13 października 2019 roku
w hali widowiskowo sportowej Netto Arena
przy ulicy Szafera w Szczecinie
w godzinach 10.00-17.00.

www.expoarena.szczecin.pl

HOME ARENA 2019 na Facebooku

Weekend pełen atrakcji w Netto Arenie!
Autor: mat. prasowe

Zachodniopomorskie Targi 60+

W weekend 12-13 października w Netto Arenie równolegle będą trwały Zachodniopomorskie Targi 60+. To spotkanie wypełnione atrakcjami dla seniorów – bardzo przydatnymi i praktycznymi.

Będzie więc okazja do odkrycia nowych, ciekawych aktywności oraz zadbania o własne zdrowie.

Seniorów czeka moc atrakcji. Targi 60+ to świetna okazja, aby zapoznać się z ofertą ponad 50 wystawców z wielu branż, zrobić bezpłatne badania medyczne, wziąć udział w konkursach, koncertach oraz pokazach. To także szansa, aby wysłuchać wykładów prowadzonych przez wybitnych specjalistów – zapowiadają przedstawiciele Expo Areny.

Uczestnicy targów będą mogli m.in. bezpłatnie wykonać EKG, zmierzyć ciśnienie krwi czy poziom cukru. Do tego konsultacje z dietetykami i innymi lekarzami. Badania słuch, wzroku, wydolności oddechowej.

To czas dla Was, żeby zadbać o swoje zdrowie! Przekażcie to zaproszenie swoim najbliższym. Zachodniopomorskie Targi 60+ są bezpłatne!

Wydarzenie będzie miało charakter międzypokoleniowy, a organizatorzy zapraszają seniorów wraz
z całymi rodzinami.

Wykłady i spotkania dla seniora i nie tylko

Zachodniopomorskie Targi 60+ to też spotkania z ekspertami: lekarzem, psychologiem, dietetykiem, prawnikiem, trenerami personalnymi. Do tego wykłady – m.in.: „Przedawnienie długów” czy „Jak przedłużyć żywotność mózgu”.

Zachodniopomorskie Targi 60+
12-13 października 2019 roku
w hali widowiskowo sportowej Netto Arena
w Szczecinie ulica Szafera 3/5/7
w godzinach 10.00-16.00.

www.expoarena.szczecin.pl

Targi 60+ na Facebooku

Weekend pełen atrakcji w Netto Arenie!
Autor: mat. prasowe

www.arenaszczecin.pl

Artykuł sponsorowany