XVIII Festiwal Gwiazd Sportu już wkrótce! To będzie weekend pełen atrakcji!

2019-08-10 8:00 Artykuł sponsorowany
Festiwal Gwiazd Sportu
Autor: mat. organizatora

Już w połowie sierpnia Dziwnów po raz kolejny stanie się letnią sportową stolicą Polski. W dniach 15-17 sierpnia w tej malowniczo położonej nadmorskiej miejscowości odbędzie się XVIII Festiwal Gwiazd Sportu. Wydarzenie będzie obfitować w mnóstwo atrakcji dla całych rodzin - od spotkania z legendami sportu, przez wyjątkowe doznania muzyczne, po wybory Miss. Partnerem wydarzenia jest Kompleks Platinum Gym Szczecin.

Święto gwiazd polskiego sportu

Od 18 lat do Dziwnowa przyjeżdżają największe gwiazdy polskiego sportu, a miasteczko jest letnią, sportową stolicą Polski. W tym czasie w Alei Gwiazd Sportu odsłonięto już ponad 100 replik medali.

Odlane z mosiądzu medale są kilkakrotnie powiększone, dzięki czemu można przyjrzeć im się z bliska i zobaczyć każdy szczegół. Przy każdym z nich widnieje podpis zdobywcy. W tym roku pojawią się kolejne trofea sportowe.

Festiwal Gwiazd Sportu w Dziwnowie to nie tylko sportowcy odsłaniający repliki swoich medali, ale też spora grupa sportowców zaprzyjaźnionych z Dziwnowem. Każdego roku do nadmorskiego kurortu przyjeżdża ponad 50 olimpijczyków, by wziąć udział w tym wyjątkowym święcie polskiego sportu.

Impreza odbywa się pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego, co gwarantuje udział najpopularniejszych polskich sportowców. Dlatego warto wybrać się do Dziwnowa na Festiwal Gwiazd Sportu - nawet jeśli nie jesteś kibicem.

Muzyczna uczta

Festiwal Gwiazd Sportu Dziwnów to również coś dla ducha. Na uczestników wydarzenia czeka prawdziwa muzyczna uczta. Na festiwalowej scenie wystąpią prawdziwe gwiazdy polskiej muzyki reprezentujące różne gatunki. Podczas trzech festiwalowych dni zobaczymy i usłyszymy następujących wykonawców: Boys, Andrzeja Piasecznego i Sarsę.

Miss Festiwalu Gwiazd Sportu
Autor: mat. organizatora

Wybory najpiękniejszej

Nie zabraknie również atrakcji dla miłośników niebanalnej urody. 16 sierpnia odbędą się bowiem wybory Miss Festiwalu Gwiazd Sportu. Pięknie finalistki wystąpią na scenie w towarzystwie Andrzeja Piasecznego.

Koronę najpiękniejszej wręczy swojej następczyni obecnie panująca Miss Sportu 2018 – Justyna Niegolewska.

Platinum Gym
Autor: mat. prasowe

Platinum Gym Szczecin partnerem wydarzenia

Na Wybory Miss Festiwalu Gwiazd Sportu zaprasza Partner wydarzenia – Kompleks Platinum Gym Szczecin: kameralna, nowoczesna siłownia niesieciowa, treningi personalne, fit bar, fizjoterapia, gabinet urody, sklep z suplementami, Platinum Shape.

Platinum Gym Szczecin
Autor: mat. prasowe

- Obserwujemy trendy w branży, jednocześnie sami je kształtując, korzystając z długoletniego doświadczenia - zapewnia założyciel Platinum Gym Łukasz Sztukowski, trener oraz dietetyk sportowy, sędzia sportów sylwetkowych IFBB. - Stale pracujemy nad tym, aby oferować Naszym Klubowiczom najlepsze możliwe formy treningu. Do dyspozycji pozostawiamy komfortową i w pełni wyposażoną w najwyższej jakości sprzęt salę do ćwiczeń. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, co pozwoli mu przeprowadzić właściwy trening.

Platinum Gym Szczecin
Autor: mat. prasowe

- Prowadzimy różnego rodzaju zajęcia, mające na celu szeroko rozumiane modelowanie sylwetki. Ćwiczenia te pozwalają dodatkowo na przyspieszenie metabolizmu, budowanie siły i wytrzymałości, a także sprzyjają poprawieniu koordynacji ruchowej i równowagi. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów oraz instruktorów. Proponujemy Państwu także treningi indywidualne, prowadzone przez naszych trenerów personalnych. Zdając sobie sprawę z różnorodności ludzkich charakterów, odmiennych celów i motywacji, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, gwarantując mu odpowiednie i komfortowe warunki - dodaje Łukasz Sztukowski.

Platinum Gym Szczecin
Autor: mat. prasowe

Zajrzyj do Platinum Gym w Szczecinie przy ul. św. Cyryla i Metodego 9-9a.

www.platinum-gym.pl

Platinum Gym Szczecin
Autor: mat. prasowe
Platinum Gym Szczecin
Autor: mat. prasowe Link: https://www.platinum-gym.pl