Makabryczna śmierć pod Tarnowem. Ciało mężczyzny w studni. To nie był wypadek? [ZDJĘCIA]

i

Autor: Ralphs_Fotos/cc0/Pixabay.com Ciało mężczyzny znaleziono ze studni w miejscowości Grabno pod Tarnowem, zdj. ilustracyjne

Co powiedzieli zgłaszający?

Makabryczna śmierć pod Tarnowem. Ciało mężczyzny w studni. To nie był wypadek? [ZDJĘCIA]

2023-04-17 12:01

Ciało mężczyzny znaleziono ze studni w miejscowości Grabno pod Tarnowem. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 16 kwietnia, przed godz. 18. Przy użyciu technik linowych z wypełnionego wodą zbiornika wyłowili go strażacy, ale na pomoc było już za późno. Jak informuje policja, denat to 63-letni mieszkaniec posesji. Jest podejrzenie, że nie zginął w wyniku wypadku.

Ciało mężczyzny w studni pod Tarnowem. To nie był wypadek?

Czy mężczyzna, którego ciało znaleziono w studni w Grabnie pod Tarnowem, nie zginął w wyniku wypadku? Bada to tamtejsza policja, po tym jak w niedzielę, 17 kwietnia, przed godz. 18, otrzymała w tej sprawie zgłoszenie. Po dojeździe na miejsce służby ratownicze ujawniły, że zwłoki znajdują się na dnie wypełnionego wodą zbiornika, a do ich wydobycia przystąpili strażacy. - Niestety mimo szybkiej interwencji z użyciem technik linowych i wyciągnięcia poszkodowanego zespół ZRM stwierdził zgon mieszkańca Grabna - informują druhowie z OSP Wojnicz. Sprawą zajęła się również policja, która wstępnie wykluczyła udział osób trzecich w przyczynieniu się do śmierci 63-letniego mieszkańca posesji. - Z informacji osób, które zawiadamiały o tym zdarzeniu, wynika, że mogło dojść do próby samobójczej, ale musi to potwierdzić śledztwo. My swoją drogą badamy również wątek nieszczęśliwego wypadku - mówi aspirant sztabowy Paweł Klimek, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. Postępowanie nadzoruje tamtejsza prokuratura.

Sonda
Jak oceniasz pracę straży pożarnej w Polsce?
Kompletnie pijana siadła za kółko i zabiła matkę czwórki dzieci. Przed sądem odpowiada za zabójstwo...
Listen on Spreaker.