Zdrowy Adam Małysz wyjechał na wakacje! Świecił gołą klatą nad jeziorem [ZDJĘCIA]

2020-07-16 8:14 MSo, DCH
Adam Małysz na wakacjach
Autor: Instagram Adam Małysz na wakacjach

Ostatnie tygodnie były ciężkim czasem dla Adama Małysza! Legenda polskich sportów zimowych zaraziła się koronawirusem i musiała spędzić sporo czasu w odosobnieniu. Były skoczek kilka dni temu poinformował, że jest już zdrowy. Teraz mógł zrobić to, czego mu zdecydowanie brakowało. Wyjechał na wakacje nad jezioro.

Ta wiadomość gruchnęła niespodziewanie! Adam Małysz niedawno poinformował, że jest chory na koronawirusa. Były polski skoczek, a obecnie dyrektor PZN na szczęście nie przechodził tego zbyt poważnie. W rozmowie z "Super Expressem" przyznawał, że... zaczęło się od zwrócenia uwagi na rzekomo nieprzyprawioną zupę.

Poważny wypadek na trasie polskiego wyścigu kolarskiego! Interweniowało lotnicze pogotowie

Super Sport 13 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- Po kilku dniach, gdy zjadłem rosół, pomyślałem sobie „źle przyprawiony”. Okazało się, ze to był początek, bo potem na sześć dni straciłem smak i węch. Potem wrócił. A ponadto czułem się nieco zmęczony przy pracach fizycznych - opowiadał Małysz w rozmowie, którą można przeczytać tutaj.

Adam Małysz na szczęście jest już zdrowy i mógł wybrać się na upragnione wakacje. Podobno właśnie tego bardzo mu brakowało. - Szybki "wypad" ze znajomymi po kwarantannie. Powiem wam, że brakowało mi wyjazdów - pisał uradowany Małysz. Razem z żoną i znajomymi, wiślanin wybrał się nad malownicze jezioro. Tam świecił gołą klatą.

Trudno mu się jednak dziwić! Kiedy łapać promienie słońca, jeśli nie teraz? I to jeszcze tuż przed startem Letniego Grand Prix. Później czasu na przyjemności wiele nie będzie!

Adam Małysz na wakacjach
Autor: Instagram / Adam Malysz Adam Małysz na wakacjach