ESKA SUMMER CITY KRAKÓW

Nie sądziliśmy, że wakacje miną tak szybko! To już ostatni weekend z ESKA Summer City w tym roku! Sprawdźcie, gdzie pojawi się nasz patrol na zakończenie sezonu!

dodano 28-8-2019

Patrol ESKA Summer City ma za sobą pracowity, ale i pełen niezapomnianych wrażeń weekend! Jesteście ciekawi, jakie miejsca odwiedziliśmy? Sprawdźcie!

dodano 26-8-2019

Nie macie jeszcze planów na weekend? Dołączcie do ekipy ESKA Summer City i spędź czas w świetnym towarzystwie i miłej atmosferze! Sprawdźcie, jakie miejsca odwiedzimy w sobotę i niedzielę!

dodano 22-8-2019

Ekipa ESKA Summer City nie zwalnia tempa, nawet w długi weekend! Odwiedziliśmy ciekawe i pięknie położone miejsca! Jesteście ciekawi, gdzie byliśmy? Sprawdźcie!

dodano 19-8-2019

Wakacje powoli dobiegają końca, ale nasza ekipa ESKA Summer City wciąż przemierza Małopolskę w poszukiwaniu przygód! Ten weekend obfitował w ciekawe atrakcje. Zobaczcie, gdzie byliśmy i jak się baw...

dodano 13-8-2019

To był szalony weekend z ekipą ESKA Summer City w Krakowie i Małopolsce. Nie zabrakło sportowych emocji, mocnych wrażeń, adrenaliny i doskonałej zabawy! Zobaczcie, gdzie byliśmy i jak się bawiliśmy!

dodano 6-8-2019

Michałowice, Nowa Huta, Limanowa, Zator - weekend z ekipą ESKA Sumer City był pełen atrakcji. Nasza ekipa z furą gadżetów od Radia ESKA rozgrzała Małopolskę do czerwoności!

dodano 30-7-2019

Za nami trzeci w tym sezonie weekend z ESKA Summer City w Krakowie i Małopolsce. Zobaczcie, gdzie byliśmy i jak się bawiliśmy!

dodano 23-7-2019

To już trzeci weekend naszej letniej akcji ESKA Summer City! Tym razem wyruszamy na podbój Małopolski. Pojawimy się w wielu miejscach w regionie, dlatego sprawdźcie program i bądźcie z nami!

dodano 19-7-2019

To prawdziwa gratka dla największych fanów Dawida Kwiatkowskiego. Idol młodzieży i bożyszcze nastolatek odwiedził Kraków i spotkał się z fanami. Na miejscu była też ekipa ESKA Summer City. Zobaczci...

dodano 16-7-2019

Za nami drugi tego lata weekend z ESKA Summer City w Krakowie. Zobaczcie, gdzie byliśmy i jak się bawiliśmy!

dodano 15-7-2019

Krakowska, zwariowana ekipa ESKA Summer City znów rusza w trasę! W sobotę i we wtorek szukajcie nas w stolicy Małopolski. Sprawdźcie!

dodano 12-7-2019