Sky Tower Wrocław

Do tej pory myślałeś, że poza Warszawą w żadnym polskim mieście nie ma wysokich budynków? Byłeś w błędzie. Zebraliśmy dla Was zestawienie najwyższych budynków w polskich miastach.

dodano 13-4-2020

Groźnie wyglądający wypadek we Wrocławiu! W czwartek wieczorem młoda kobieta weszła wprost pod tramwaj. W ciężkim stanie trafiła do szpitala. Do zdarzenia doszło nieopodal biurowca Sky Tower.

dodano 30-1-2020

Wrocław to jedno z najpiękniejszych polskich miast. Znajduje się tu wiele atrakcji turystycznych. Można zwiedzić m.in. rynek, poszukać wrocławskich krasnali czy odwiedzić afrykarium. Najlepiej jednak…

dodano 24-1-2020

To miejsce, z którego można zobaczyć cały Wrocław. Znane chyba wszystkim mieszkańcom i turystom - nawet tym, którzy jeszcze nie mieli okazji zobaczyć Wrocławia. Punkt widokowy w Sky Tower mieści się …

dodano 24-1-2020

Spółka Wrocławskie Inwestycje właśnie rozpisała przetarg na opracowanie projektu uregulowania parkowania na osiedlu Powstańców Śląskich. To efekt starań osiedlowych radnych.

dodano 7-6-2018

Cudowny widok na Wrocław można podziwiać nie tylko ze Sky Towera. We Wrocławiu nie brakuje punktów widokowych, na które można wjechać lub trzeba się wdrapać, ale na pewno nie pożałujecie.

dodano 11-5-2017

Festiwal Sky Bike to sporo atrakcji dla miłośników jednośladów. Wyjątkowo dużo będzie się działo w tę sobotę.

dodano 15-7-2016

Potrafisz rozpoznać na zdjęciu charakterystyczne budowle miasta? Wiesz, skąd się wzięły i co się w nich znajduje? Odpowiedz na kilka pytań i zobacz, co tak naprawdę wiesz o wrocławskich budynkach.

dodano 16-4-2016

Chyba mało który obiekt we Wrocławiu budzi aż takie kontrowersje. Wzniesiony z inicjatywy Leszka Czarneckiego budynek jest dziś największym takim w Polsce, a dostrzec go można z każdego chyba punktu …

dodano 30-8-2015

Na budowie na ul. Gwiaździstej obok budynku Sky Tower doszło do tragicznego wypadku. Mężczyzna wpadł do tamtejszego szybu i - mimo udzielonej mu pomocy - zmarł. 

dodano 28-7-2015