Horror w Golubiu-Dobrzyniu. Chłopiec wypadł przez okno, bo mama poszła do sklepu

2020-08-03 17:17 Mariusz Korzus
POLICJA
Autor: Materiały policyjne Miejsce zdarzenia

Przed siódmą rano jedna z mieszkanek Golubia-Dobrzynia wyszła z domu do pobliskiego sklepu. Jej 6-letni synek w tym czasie powinie smacznie spać. Niestety - obudził się. Prawdopodobnie przez okno wypatrywał mamy. Spadł na ziemię z drugiego piętra. Sprawę bada miejscowa policja.

- Koło godziny siódmej rano zostaliśmy poinformowani o tym zdarzeniu. Zaraz na miejscu pojawił się patrol policji i służby ratunkowe - mówi aspirant sztabowa Małgorzata Lipińska, pełniąca obowiązki oficera prasowego KPP w Golubiu-Dobrzyniu. - Według naszych ustaleń, matka dziecka wyszła do sklepu. Gdy wychodziła chłopiec spał. Później dziecko wypadło przez okno - dodaje.

6-letni chłopiec trafił do szpitala i pozostaje pod opieką doświadczonych medyków. Do lecznicy zostało przetransportowane lotniczym pogotowiem ratunkowym.

- Gdy na miejscu zdarzenia pojawili się lekarze, dziecko było przytomne - mówi Lipińska - W tej sprawie będzie prowadzone przez nas postępowanie pod nadzorem prokuratury - podkreśla funkcjonariuszka z regionu.

Trzymamy kciuki za powrót do zdrowia!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

6-letni chłopiec uratował mamę. Chłopiec zadzwonił na numer 112, kiedy kobieta straciła przytomność

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.