KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 1:3. Zdjęcia z Tor-Toru

Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 1:3. Zdjęcia z Tor-Toru

KH Energa Toruń poległ u siebie. Cracovia bezlitosna w trzeciej tercji. Mamy zdjęcia z Tor-Toru

2021-10-24 19:44

KH Energa Toruń przegrał z Comarch Cracovią 1:3. Goście byli skuteczniejsi w decydującej fazie niedzielnego meczu i zdobyli twierdze Tor-Tor. Na portalu Super Express Toruń prezentujemy wam podsumowanie oraz zdjęcia z lodowiska i trybun.

KH Energa Toruń - Comarch Cracovia, relacja

To nie były dobre dni dla KH Energa Toruń. 18 października przekazywaliśmy wam na naszym portalu relacje z dwóch meczów, w których "Stalowe Pierniki" zdobyły aż 15 bramek. Niestety w tym tygodniu podopieczni Jussiego Tupamakiego nie byli tak skuteczni. Najpierw ulegli w piątek GKS-owi Jastrzębie 0:2, a w niedzielny wieczór przełknęli gorzką pigułkę w starciu z Comarch Cracovią. Mecz 15. kolejki Polskiej Hokej Ligi lepiej ułożył się dla przyjezdnych, którzy po pierwszej tercji prowadzili 1:0. Bramkarza gospodarzy pokonał Dmitrij Ismagiłow. Dalszy ciąg relacji pod galerią ze zdjęciami.

Druga tercja zakończyła się takim samym wynikiem, ale na korzyść KH Energa Toruń. Na 1:1 trafił w 29. minucie Robert Karczocha. Kibice zgromadzeni na Tor-Torze mocno wierzyli w zwycięstwo, ale trzecia odsłona zmagań padła łupem przyjezdnych z Krakowa. Bramki Collina Shirleya i do pustej Grigorija Miszczenki przyniosły wygraną ekipie z województwa małopolskiego. Sprawy mogły wyglądać inaczej, lecz bohaterem spotkania był David Zabolotny, który obronił aż 38 strzałów.

KH Energa Toruń - Cracovia Kraków 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)

0:1 - Dmitrij Ismagiłow - Aleš Ježek, Jiří Gula (18:39)

1:1 - Robert Karczocha - Mikałaj Syty, Henri Limma (28:27)

1:2 - Collin Shirley - Štěpán Csamangó (46:20)

1:3 – Grigorij Miszczenko - Erik Němec, Damian Kapica (59:06, do pustej)

Spodobał ci się materiał? Polub nas na Facebooku!

Czy KH Energa Toruń zdobędzie medal w sezonie 2021/22?