KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok 4:3 d. - zdjęcia z lodowiska Tor-Tor

Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok 4:3 d. - zdjęcia z lodowiska Tor-Tor

KH Energa Toruń wygrywa po hokejowym horrorze. Zdjęcia z trybun Tor-Toru

2021-11-19 21:11

KH Energa Toruń przełamał krótką serię niepowodzeń. "Stalowe Pierniki" pokonały po dogrywce Ciarko STS Sanok 4;3. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. Mamy dla was zdjęcia z trybun oraz z lodowiska.

KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok, relacja

Po niepowodzeniach w starciach z Unią Oświęcim i Podhalem Nowy Targ, KH Energa Toruń szukał przełamania przed własną publicznością. W piątek na lodowisko Tor-Tor przyjechał zespół Ciarko STS Sanok, więc wielu kibiców z grodu Kopernika wierzyło w końcowy sukces. Pierwsza tercja przyniosła radość w sektorach gospodarzy. Najpierw Arrak z bliska pokonał Spesnego, a tuż przed końcem pierwszej odsłony zmagań mocnym strzałem z niebieskiej bramkarza rywali zaskoczył Adrian Jaworski. Imponująca była m.in. statystyka strzałów - 19:4 na korzyść podopiecznych Jussiego Tupamakiego. Dalszy ciąg naszej relacji pod galerią. Zdjęcia kibiców i zawodników!

Goście nie zamierzali składać broni. Druga tercja zakończyła się remisem 1:1. Najpierw przyjezdni złapali kontakt za sprawą strzału z backhandu Jakuba Bukowskiego, ale chwilę później odpowiedział mu Henri Limma. Największe emocje przyniosła jednak końcówka spotkania. Goście dwukrotnie wykorzystywali przewagę. Trafienia Olearczyka oraz Bukowskiego dały remis 3:3 i dogrywkę!

W dogrywce torunianie mieli dwie szanse, ale Spesny zatrzymywał Huhdanpaę i Szkodienkę. Dopiero akcja Patryka Koguta sprawiła, że były bramkarz KH Energa Toruń skapitulował. Zwycięstwo padło łupem "Stalowych Pierników".

Spodobał ci się materiał? Polub nas na Facebooku!

Czy KH Energa Toruń zdobędzie medal w sezonie 2021/22?