QUIZ. Dyktando jak w podstawówce. Uważaj, żeby się nie skompromitować

2021-03-09 6:00
QUIZ. Dyktando jak w podstawówce. Uważaj, żeby się nie skompromitować
Autor: Super Express QUIZ. Dyktando jak w podstawówce. Uważaj, żeby się nie skompromitować

Dyktando, quiz ortograficzny, test z języka polskiego - tym razem mamy dla was dyktando rodem ze szkoły podstawowej. Banalne? Miejmy nadzieję! Uważajcie, niektóre słowa są podchwytliwe! Dacie radę zdobyć komplet, 15 punktów? Życzymy powodzenia!

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu. Sprawdźcie się w naszym wyjątkowym quizie ortograficznym! Pokonacie dyktando? 

Kochasz quizy? Mamy dla Ciebie więcej!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE