Singiel "Świat" już do odsłuchania. Torunianka opowiada o swoim wkładzie w "Babską Płytę" [AUDIO]

2020-06-30 18:59
Singiel Świat już do odsłuchania. Torunianka opowiada o swoim wkładzie w Babską Płytę [AUDIO]
Autor: Anna Anulak

Na co dzień jest performerką burleski, śpiewa w zespole Red Notes oraz tańczy. Lady AnnMart, czyli Anna Konopka od wielu miesięcy współpracuje z kobietami z całej Polski, by powstała prawdziwie "Babska Płyta". Wszystko to w ramach projektu "Scena dla Kobiet". Pierwsze efekty są już do odsłuchania.

Płyta dla kobiet, o kobietach i przez kobiety stworzona - tak o swoim projekcie powiedziała nam Anna Joachimiak, pomysłodawczyni projektu "Scena dla Kobiet". Zrzesza on artystki z całej Polski, po to, by świat ujrzała prawdziwie babska płyta. To przede wszystkim promocja rodzimych wokalistek czy instrumentalistek, tych spoza pierwszych stron gazet, a także - współpraca, wsparcie, wzajemne działanie.

Co znajdziemy na "Babskiej Płycie"?

To przede wszystkim covery. Usłyszmy tam najznamienitsze nazwiska zachodniej sceny muzycznej. To również okazja, by poznać historię kobiet i ich działalności na przestrzeni wielu lat. "Babska Płyta" zawiera także kompozycje autorskie. Przy jednej z nich pracowała nasza rodzima artystka - Anna Konopka, także przy singlu "Świat", który pojawił się w internecie.

Posłuchaj co o swoim wkładzie w "Babską płytę" opowiedziała nam Lady AnnMart

Utworu "Świat", o którym mowa możecie posłuchać poniżej.

W najbliższym czasie na oficjalnym profilu na Facebooku projektu Scena Kobiet będą pojawiały się kolejne materiały, które zdradzają ostateczny kształt "Babskiej Płyty". Można również wesprzeć projektu TUTAJ.

Małe bażanty złociste w ZOO w Muszynie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.