Wstrząsające słowa mamy bestialsko katowanego Remka. Powiedziała TO i zaczęła płakać

2021-01-22 13:16 km korz

Toruń. Czy rodzice katowali swojego maleńkiego synka?! - Bardzo kocham Remka - mówi zapłakana mama trzymiesięcznego chłopczyka. Prokurator twierdzi, że znęcała się nad nim ze szczególnym okrucieństwem, a ojciec chciał niemowlaka zabić. Sąd był dla nich bezwzględny.

Spis treści

  1. Rodzice katowali maleńkiego Remka?! Koszmar w Toruniu
  2. Matka katowanego Remka: "Kocham syna!". Kobieta płakała po wyjściu z sądu
  3. Toruński sąd bezwzględny dla rodziców katowanego Remka. Zarządził areszt!

Rodzice katowali maleńkiego Remka?! Koszmar w Toruniu

Te sprawa zbulwersowała nie tylko mieszkańców Torunia i okolic. Płaczącego z bólu Remigiusza rodzice przynieśli do lekarza w ostatni wtorek. Badania wykazały, że chłopiec ma złamaną nóżkę. Lekarze zauważyli też zrosty kości po wcześniejszych złamaniach. Chłopieć ma też bliznę po poparzeniu na klatce piersiowej i brzuszku. Medyk nie miał wątpliwości, że dziecko przeżyło piekło niemal natychmiast po narodzeniu. Dramat Remigiusza O. rozgrywał się w jednym z mieszkań w bloku na toruńskim Rubinkowie. Sąsiedzi zapewniają, że nic nie wiedzieli o tym, że dziecko jest katowane.

Prokurator postawił ojcu Remigiusz zarzut usiłowania zabójstwa i znęcania się nad nim ze szczególnym okrucieństwem. Matka dziecka usłyszała zarzut znęcania się ze szczególnym okrucieństwem.

- To lekarze nas poinformowali o tej sprawie. Oni po badaniach niemowlaka przestraszyli się, że on wcześniej mógł być bity - mówi nam jeden z toruńskich policjantów.

Przeczytaj także: Kujawsko-Pomorskie: Znęcał się nad rodziną. Ukrył się na oddziale... odwykowym!

Matka katowanego Remka: "Kocham syna!". Kobieta płakała po wyjściu z sądu

- Kocham bardzo syna! - powiedziała dziennikarzowi "Super Expressu" po wyjściu z sali sądowej Maja R. (25 l.) Kobieta po tych słowach zaczęła płakać. Ojciec nie chciał się wypowiedzieć. Na obojgu ciążą bardzo poważne zarzuty - i co za tym idzie - grozi im długi pobyt za kratkami.

- Ojciec usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa ze skutkiem ewentualnym - mówi prokurator Jarosław Kilkowski pełniący obowiązki rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej w Toruniu. - Mama dziecka usłyszała zarzut znęcania się nad osoba najbliższa ze szczególnym okrucieństwem - dodaje.

Rodzice pojawili się u lekarza we wtorek. - Niemowlak ma świeże złamanie. Oprócz tego zrosty po trzech wcześniejszych złamaniach. Nóżki w dwóch miejscach i siódmego żeberka. Do tego jeszcze był poparzony. Jego ojciec tłumaczył to tym, że przypadkowo Remek został oblany ciepłą wodą - powiedział informator "Super Expressu".

Toruński sąd bezwzględny dla rodziców katowanego Remka. Zarządził areszt!

W piątek (22.01.2021) o godzinie 10.00, Sąd Rejonowy w Toruniu aresztował rodziców chłopczyka na trzy miesiące. Matce prokurator zarzucił znęcanie się nad niemowlakiem ze szczególnym okrucieństwem. Ojcu usiłowanie zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Kobiecie grozi 10 lat więzienia, zaś mężczyźnie nawet dożywocie. Para nie miała ślubu U sąsiadów mają dobra opinię. Do tej pory nie byli notowani przez policję. Do tematu będziemy wracać.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

42-latek skatował partnerkę? Grozi mu dożywocie