Zaginęła 44-letnia Ida z Torunia! Policja prosi o pomoc

2020-07-20 12:41 Konrad Marzec
Zaginęła 44-letnia Ida z Torunia! Tak wygląda kobieta
Autor: KMP w Toruniu Zaginęła 44-letnia Ida z Torunia! Policja i rodzina proszą o pomoc

Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu poszukują 44-letniej Idy Dziedziul z Torunia. Zaginiona wyszła z mieszkania przy ul. Kwiatowej 24 czerwca tego roku i do chwili obecnej nie powróciła. - Osoby, które znają jej miejsce pobytu proszone są o kontakt - apeluje mł. asp. Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy KMP w Toruniu.

Toruń: Funkcjonariusze z komisariatu na toruńskim Śródmieściu prowadzą poszukiwania 44-letniej Idy Dziedziul. Jak wynika z informacji przekazanych przez służby - zaginiona wyszła z mieszkania przy ul. Kwiatowej 24 czerwca tego roku. Do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. - W dniu zaginięcia była ubrana w beżowy polar z kapturem, granatowe spodnie jeansowe z rozszerzanymi nogawkami, granatowe trampki z białą podeszwą; miała ze sobą czarny plecak - przekazuje mł. asp. Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy KMP w Toruniu.

Rysopis: wzrost 166 cm, oczy szaro zielone.

- Osoby znające miejsce pobytu zaginionej lub mogące udzielić jakichkolwiek informacji, które przyczynią się do jej odnalezienia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji Toruń-Śródmieście, ul. PCK 2, tel. dyżurny 47 754 24 52 lub 112 - apeluje mł. asp. Chrostowski.

Przyjrzyjcie się uważnie fotografii, którą umieszczamy nad tekstem! Być może ktoś z was widział kobietę. Rodzina i Policja czekają na każdy istotny sygnał.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Dożyli ponad 100 lat. Ciotka Olbrychskiego i znany ksiądz. Niezapomniani

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.