Załamanie pogody w Toruniu. Te prognozy mówią wszystko

2021-09-15 7:06
Deszcz
Autor: CC Pixabay.com Załamanie pogody w Toruniu. Te prognozy mówią wszystko / Zdjęcie Ilustracyjne

Załamanie pogody w Toruniu?! Jeszcze w środę (15.09.2021) będziemy się cieszyć przyjemnymi warunkami, ale dzień później deszcz i burze przejmą inicjatywę. Lokalny meteorolog przewiduje też ochłodzenie. Szczegóły na se.pl/torun poniżej.

Załamanie pogody w Toruniu. Te prognozy mówią wszystko

Początek tygodnia przyniósł ładną pogodę w Toruniu i okolicach. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Ostatnim przyjemnym pod względem warunków atmosferycznych dniem będzie środa (15.09.2021). Potwierdzają to prognozy lokalnego meteorologa Rafała Maszewskiego. - Z biegiem dnia coraz częściej zaświeci słońce i nadal bez szans na opady. Napływać będzie ciepła masa powietrza, która po południu ogrzeje się do około 23-24 stopni - wyjaśnia autor serwisu pogodawtoruniu.pl.

Czytaj też: Cuda w Toruniu. 600 chirurgów patrzyło z podziwem na profesora

- Południowo wschodni wiatr powieje z umiarkowaną prędkością, a ciśnienie atmosferyczne zacznie spadać. Warunki biometeorologiczne będą obojętne - pisze Rafał Maszewski na stronie pogodawtoruniu.pl.

Załamanie pogody dotrze do Torunia w czwartek, 16 września. Okresamj może popadać deszcz, możliwe są również burze. Przelotne opady zostaną z nami do weekendu. Na termometrach maksymalnie 19 stopni. Poprawa pogody spodziewana jest dopiero pod koniec weekendu, ale wciąż będziemy notować ochłodzenie. O szczegółach będziemy informować na bieżąco. 

Sonda
Czy pogoda ma wpływ na twoje samopoczucie?
Wybuch domu w Toruniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE