23-letni tyran gnębił własną rodzinę. Matka długo to znosiła. Jedna rzecz sprawiła, że poszła na policję

i

Autor: Policja Pomorska 23-letni tyran gnębił własną rodzinę. Matka długo to znosiła. Jedna rzecz sprawiła, że poszła na policję

Rodzinny dramat

23-letni tyran gnębił własną rodzinę. Matka długo to znosiła. Jedna rzecz sprawiła, że poszła na policję

2022-12-09 19:57

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o znęcanie się nad własną matką i bratem. 23-latek dręczył domowników psychicznie i fizycznie. Kobieta zgłosiła się na policję dopiero wtedy, gdy syn okradł ją z pieniędzy. Rodzina została objęta procedurą "Niebieskiej karty". Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca gminy Lichnowy (woj. pomorskie) podejrzanego o znęcanie się nad swoją rodziną. - Młody mężczyzna od dłuższego czasu stosował przemoc fizyczną i psychiczną wobec swojej matki i brata - informuje oficer prasowy.  Z materiałów prowadzonego przez śledczych wynika, że mężczyzna urządził swojej rodzinie piekło: 23-latek wszczynał awantury podczas których wulgarnie wyzywał i poniżał domowników, niszczył sprzęty domowe, groził pobiciem, a także ich szarpał, popychał i kopał bliskich. - Wcześniej domownicy nie chcieli informować nikogo o przemocy jaką doznają, ale agresja 23-latka wzrastała i w ostatnim czasie ukradł matce 1 tysiąc złotych z pieniędzy potrzebnych na życie - dodaje oficer prasowy. Po tym wydarzeniu kobieta zdecydowała się złożyć zawiadomienie na policję.

Niebieska karta. 23-latek trafił na miesiąc do aresztu

Mężczyzna trafił do policyjnej celi, a rodzina została objęta procedurą "Niebieskiej karty". Śledczy przedstawili zatrzymanemu zarzuty znęcania się nad rodziną i dokonania kradzieży pieniędzy. Sąd zastosował wobec podejrzanego ten środek zapobiegawczy na okres 1 miesiąca. Za popełnione przestępstwa mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności.

Sonda
Czy jako kobieta doświadczyłaś kiedyś przemocy domowej?
Zadźgał siostrę na oczach matki