Trójmiasto

Ostatnie dni były bardzo aktywne dla trójmiejskiej ekipy ESKA Summer City. Nie mamy jednak zamiaru zwalniać! Nasze plany na długi weekend są równie ciekawe. Sprawdźcie, gdzie można przybić z nami piątkę i zgarnąć eskowe gadżety!
Za nami kolejny tydzień pełen emocji! Trójmiejski patrol ESKA Summer City przemierza pomorskie drogi, by dotrzeć do słuchaczy i rozdać im wyjątkowe eskowe gadżety. Odwiedzamy miejsca, w których najchętniej spędzacie wakacyjny czas. Zobaczcie sami!
Dziesiątki zdjęć i przejechanych kilometrów oraz setki przybitych piątek z fantastycznymi słuchaczami Radia ESKA. Bawimy się z Wami przez całe lato, rozdając wyjątkowe gadżety. W miniony weekend do Trójmiasta przyjechał eskowy bus. Wpadliśmy też na najciekawsze wydarzenia w regionie. Zdjęcia znajdziecie w galerii u góry artykułu. Gdzie pojawimy się w najbliższych dniach? Sprawdźcie!
W minionym tygodniu odwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc na Pomorzu i przybiliśmy piątki z setkami fantastycznych słuchaczy Radia ESKA. Bawimy się z Wami przez całe lato, rozdając wyjątkowe eskowe gadżety. Sprawdźcie, gdzie pojawimy się w najbliższych dniach!
Już 4 sierpnia w Gdyni 40 drużyn awiatorów-amatorów spróbuje swoich sił w 6. edycji ogólnopolskiego finału Red Bull Konkurs Lotów. Województwo pomorskie reprezentować będzie aż 14 zespołów. Na liście startowej są po cztery załogi z Gdyni oraz Gdańska, dwie z Sopotu oraz po jednej z Borzytuchomia, Jastrzębiej Góry, Tczewa oraz Trzcińska.
Złoty piasek, szum morza i totalnie wakacyjne nastroje! Tak mamy zamiar cieszyć się latem nad morzem. Radio ESKA i BigYellowFoot Events zapraszają na drugą edycję najbardziej szalonego biegu w Polsce! ESKA Bikini SummeRUN 2019 odbędzie się już w sobotę (10 sierpnia) w Gdyni.
Patrol ESKA Summer City nie zwalnia tempa! W trwającym tygodniu odwiedziliśmy już kilka ciekawych miejsc i poznaliśmy szerokie grono fantastycznych słuchaczy Radia ESKA. Bawcie się z nami przez całe lato! Do końca wakacji rozdajemy wyjątkowe eskowe gadżety. Sprawdźcie, gdzie pojawimy się w najbliższych dniach!
Mimo trwających wakacji, ekipa ESKA Summer City na moment wczuła się w rolę Mikołaja, wręczającego prezenty naszym słuchaczom. Przez całe lato odwiedzamy miejsca, w których najchętniej spędzacie gorące chwile. Gdzie pojawiliśmy się w ostatnich dniach?