Gdańsk. Policja szukała Oliviera. 12-latek odnalazł się

i

Autor: KMP Gdańsk Gdańsk. Policja szukała Oliviera. 12-latek odnalazł się

Szczęśliwy finał poszukiwań

Gdańsk. Policja szukała Oliviera. 12-latek odnalazł się

2022-12-07 14:11

Policjanci z Gdańska szukali 12-letniego Oliviera. Chłopiec 6 grudnia pokłócił się z najbliższymi, a potem wyszedł z domu. Odnaleziono go w tym samym dniu około godz. 14.

Aktualizacja: chłopiec odnalazł się.

- Chłopiec został odnaleziony przez policjantów dziś (środa - przyp. red.) przed godziną 14 na ul. Olimpijskiej w Gdańsku - informuje oficer prasowy policji w Gdańsku.

Wcześniej pisaliśmy:

Zgłoszenie o zaginięciu 12-latka policjanci otrzymali 6 grudnia. Olivier pokłócił się z najbliższymi, a następnie o godz. 18 wyszedł z mieszkania w dzielnicy Chełm. Chłopiec do tej pory nie wrócił i ani nie skontaktował się z rodziną. Zaginiony Olivier ma 168 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma włosy koloru blond, wygolone po bokach, góra dłuższa zaczesana na prawą stronę, oczy koloru niebieskiego, uzębienie pełne proste, ze szparami pomiędzy zębami.

Gdańsk. Olivier zaginął. Gdzie jest 12-latek?

W dniu zaginięcia Olivier ubrany był w kurtkę koloru czarnego pikowaną z kapturem, spodnie dresowe, bluzę z kapturem prawdopodobnie z symbolem biało-niebeskiego orła, buty sportowe zimowe sznurowane, długości za kostkę koloru granatowego.

Sonda
Czy ktoś z twojej rodziny czy znajomych kiedyś zaginął?
Dom jak z horroru w Gdańsku! W Halloween na Jaśkowej Dolinie naprawdę straszy

To jedno z najgłośniejszych zaginięć w historii Polski! Co naprawdę stało się z Iwoną Wieczorek?

Posłuchaj audiobooka i poznaj kulisy sprawy!

Listen to "Co się stało z Iwoną Wieczorek? Janusz Szostak" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE