Gdańsk. 76-latka nie mogła się oprzeć trzem wibratorom! Interweniowała policja

i

Autor: Shutterstock Gdańsk. 76-latka nie mogła się oprzeć trzem wibratorom! Interweniowała policja

Szok!

Gdańsk. W lepkie ręce staruszki wpadły trzy wibratory! 76-latka nie mogła się im oprzeć!

2022-09-09 18:31

Policjanci z Gdańska zatrzymali cztery osoby podejrzane o kradzieże w drogeriach. Sprawcy ukradli m.in. perfumy oraz inne kosmetyki. Jedna z zatrzymanych to 76-letnia kobieta, która nie mogła się powstrzymać i ukradła... trzy wibratory, a także m.in. olejek intymny.

Gdańsk. 76-latka nie mogła się oprzeć trzem wibratorom! Interweniowała policja

Gdańscy policjanci poinformowali, że zatrzymali w tym tygodniu cztery osoby podejrzane o kradzieże w drogeriach. Wśród zatrzymanych jest m.in. 76-letnia mieszkanka Gdańska, która w czwartek (8 września) ukradła kilkadziesiąt artykułów w jednym ze sklepów znanej sieci drogerii. Oficer prasowy KMP w Gdańsku asp. szt. Mariusz Chrzanowski wylicza, że łupem staruszki padły m.in. kosmetyki do pielęgnacji włosów oraz ciała, a także żel, olejek intymny i... trzy wibratory.

Chrzanowski wskazał, że kobieta w swoich zeznaniach nie wyjaśniła powodu, dla którego ukradła artykuły ze sklepu. - Usłyszała 8 zarzutów na łączną sumę prawie 1,2 tys. zł - podsumował policjant.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Policjant pod wpływem alkoholu zatrzymany w Sopocie! Miał zataić informację, gdzie pracuje

Michał Kaminski w Expressie Biedrzyckiej: Kaczyński przestraszył się seksu

34-latek z Warszawy kradł perfumy

W ręce gdańskich policjantów wpadł też 34-latek z Warszawy, który we wtorek (6 września) w jednej z gdańskich drogerii ukradł perfumy o wartości ponad 1 tys. zł. Mężczyzna - jak tłumaczył asp. szt. Chrzanowski - został zatrzymany przez policję, po tym jak wrócił do sklepu, który wcześniej okradł. - Policjanci znali już jego rysopis, a w dniu, kiedy pojawił się w galerii miał na sobie fioletowe, krótkie spodenki. Jego odnalezienie w tłumie klientów nie było trudne i kryminalni szybko go zatrzymali - relacjonował Chrzanowski i dodał, że mężczyzna trafił na komisariat, a podczas dalszej pracy nad tą sprawą, kryminalni ustalili, że ma na swoim koncie także inne kradzieże. - 34-latek z Warszawy usłyszał łącznie dwa zarzuty kradzieży perfum - wyjaśnił rzecznik gdańskiej policji.

Chrzanowski przekazał, że we wtorek (6 września) zatrzymano również 26-latka z powiatu gdańskiego, który usłyszał zarzuty nie tylko kradzieży, ale też posiadania narkotyków. - Mężczyzna dopuścił się przestępstwa wspólnie ze swoim 23-letnim kompanem, którego także zatrzymali kryminalni - podkreślił policjant.

Obaj sprawcy usłyszeli zarzuty kradzieży mienia wspólnie i w porozumieniu. Wartość ukradzionych perfum to prawie 1 tys. zł.

CZYTAJ TEŻ: Stefan W. domaga się wyjścia na wolność. Podpis pod wnioskiem: "honorowy obywatel Gdańska"

Sonda
Gadżety erotyczne są potrzebne w związku?