Gdynia. Para weszła do sklepu. Zginął portfel. Rozpoznajesz tych ludzi? [FOTO]

2020-09-16 11:16 vera
Gdynia. Para weszła do sklepu. Zginął portfel. Rozpoznajesz tych ludzi? [FOTO]
Autor: KMP Gdynia Gdynia. Para weszła do sklepu. Zginął portfel. Rozpoznajesz tych ludzi? [FOTO]

Policjanci z Komisariatu w Gdyni Śródmieściu poszukują mężczyznę oraz towarzyszącą mu kobietę. Mężczyzna podejrzewany jest o to, że w sierpniu tego roku w jednym ze sklepów ukradł portfel, w którym był pieniądze i dokumenty.

Policjanci zabezpieczyli monitoring, z którego wynika, że sprawca ma 20-30 lat, około 175 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem koloru szarego, długie spodnie czarno-szare, ciemne buty, czarną czapeczkę z daszkiem.

Czytaj: Gdańsk. Ojciec "opiekował się" małymi dziećmi. Chwiał się, przewrócił, zasnął na trawie. Obok zbiornik retencyjny [FOTO]

Mężczyzna był w towarzystwie kobiety w wieku 20-30 lat, około 175 cm wzrostu, średniej budowy ciała, długie czarne włosy, ubranej w czarną koszulkę z krótkim rękawem, długie czarne spodnie, białe buty z czarnymi paskami po bokach (prawdopodobnie znanej marki sportowej), która miała przewieszoną przez prawe ramię białą torbę z czarnymi napisami. Funkcjonariusze proszą osoby, które rozpoznają osoby z przedstawionego monitoringu o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni Śródmieściu pod nr tel. 47-74-21-155 lub 47-74-21-867.

Ojciec z synem pobili policjantów w Pastuchowie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.