Kompletnie pijany 55-latek jechał przez Gniazdowo. Miał prawie 4 promile!

i

Autor: migudrd68/ pixabay Zdjęcie ilustracyjne. Kompletnie pijany 55-latek jechał przez Gniazdowo. Miał prawie 4 promile!

Gniazdowo

Kompletnie pijany 55-latek jechał przez Gniazdowo. Miał prawie 4 promile!

Był kompletnie pijany, a w dodatku miał cofnięte uprawnienia. 55-letni mężczyzna został zatrzymany przez innych kierowców. Mieli podejrzenie, że 55-latek prowadzi samochód pod wpływem alkoholu. Nie spodziewali się jednak, że będzie pijany w sztok.

Świadkowie złapali i przekazali policji kierowcę, który w Gniazdowie (woj. pomorskie) prowadził auto mają prawie 4 promile alkoholu. 55-latek wsiadł za kierownicę, mimo że był kompletnie pijany i ma cofnięte uprawienia do kierowania.

Czytaj także: Gdańsk. 20-letnia ekspedientka runęła na ziemię! Nie pamiętała nawet imienia...

Do zatrzymania pijanego kierowcy doszło w poniedziałek, 4 lipca, późnym wieczorem w Gniazdowie k. Nowego Dworu Gdańskiego.

- Zgłaszające osoby zauważyły toyotę, której kierowca mógł być pijany. Świadkowie zatrzymali samochód, uniemożliwiając mu dalszą jazdę. Zaraz po otwarciu drzwi od kierującego wyczuli alkohol - poinformowała Karolina Figiel, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim.

Express Biedrzyckiej - dr Mirosław Oczkoś: To będzie kampania na noże, pałki i maczugi

Świadkowie wezwali na miejsce policję. Ta zbadała alkomatem mężczyznę, a wynik pokazał prawie 4 promile alkoholu. Wyszło też na jaw, że wobec mężczyzny została wydana decyzja administracyjna, o cofnięciu uprawnień do prowadzenia pojazdów, a jego prawo jazdy jest zatrzymane.

Teraz 55-latek odpowie między innymi za prowadzenie po pijanemu, a także za jazdę autem po cofnięciu uprawnień

Sonda
Czy pijani kierowcy powinni tracić samochody?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE