Kościerzyna. Pięciolatka zmiażdżona przez koparkę! Dziecko nie żyje [AKTUALIZACJA]

2021-05-09 22:52 Rafał Strzelec
Kościerzyna. Pięciolatka potrącona przez koparko-ładowarkę. Trwa akcja reanimacyjna
Autor: BE Kościerzyna. Pięciolatka potrącona przez koparko-ładowarkę. Trwa akcja reanimacyjna

Wypadek w Kościerzynie. Pięcioletnia dziewczynka została potrącona przez ładowarkę. O zdarzeniu poinformował rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku Łukasz Płusa. Wypadek miał miejsce w niedzielę 9 maja około godz. 20.15. Niestety, pięcioletniej dziewczynki nie udało się uratować. Straż pożarna przekazała, że zmarła w wyniku wypadku. Szczegóły na se.pl.

Kościerzyna. Ładowarka potrąciła 5-letnią dziewczynkę

Do zdarzenia doszło w Kościerzynie po godz. 20.00. Jak poinformował PAP w niedzielę rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku Łukasz Płusa pięcioletnia dziewczynka została potrącona przez ładowarkę. - Trwa resuscytacja krążeniowo-oddechowa. Na miejscu są dwa zastępy strażackie - przekazał Płusa. - Na razie nie wiadomo, jakie były okoliczności zdarzenia. Te ustali policja - dodał w rozmowie z SE rzecznik prasowy pomorskiej straży pożarnej. Na miejsce zdarzenia przyjechali funkcjonariusze policji i pogotowia. Pięciolatka była reanimowana przez kilkadziesiąt minut. Niestety, nie udało się jej uratować. Po godz. 22.30 straż pożarna przekazała tragiczne informacje. - Odstąpiono od resuscytacji krążeniowo - oddechowej - ofiara śmiertelna - czytamy na profilu KW PSP Gdańsk. Dodano, że wydarzenie miało dokładnie miejsce w Wybudowaniach Darowskich w gminie Karsin pod Kościerzyną.

Śmiertelny wypadek na obwodnicy A4 w Krakowie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE