Lębork: Poszukiwania 15-letniej Katarzyny. Zaginęła w Nowy Rok

2022-01-14 21:32
Lębork: Poszukiwania 15-letniej Katarzyny. Zaginęła w Nowy Rok
Autor: Policja Lębork Lębork: Poszukiwania 15-letniej Katarzyny. Zaginęła w Nowy Rok

Katarzyna Gajda 1 stycznia 2022 roku wyszła ze swojego domu w Nowej Wsi Lęborskiej (woj. pomorskie) i do tej pory nie wróciła. Policja prosi o pomoc w odnalezieniu nastolatki.

Policjanci z Lęborka (woj. pomorskie) szukają zaginionej Katarzyny Gajdy, która w sobotę (1 stycznia) wyszła ze swojego domu w Nowej Wsi Lęborskiej i do chwili obecnej nie wróciła ani nie nawiązała kontaktu z opiekunami. Rysopis zaginionej: wzrost 160 cm, szczupła budowa ciała, włosy blond do ramion. Ubiór w chwili zaginięcia: czarna kurtka, czarne spodnie, białe sportowe buty. Osoby, które od chwili zaginięcia widziały Katarzynę Gajdę lub mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jej pobytu, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lęborku lub pod numerem alarmowym 112, albo z najbliższą jednostką policji. Czytaj też: Zaginięcie 17-letniego Jakuba Szerszniewa. "Nawet ciężko myśleć, co się mogło stać"

Sonda
Czy ktoś z twojej rodziny czy znajomych kiedyś zaginął?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE