Metalową pałką SKATOWAŁ kota! Sadystę z Prabut nagrywała koleżanka [WIDEO]

2020-01-14 21:31 BM / PT
Metalową pałką SKATOWAŁ kota!
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Metalową pałką SKATOWAŁ kota!

Mieszkaniec miejscowości Prabuty (woj. pomorskie) skatował kota na śmierć. W internecie krąży drastyczne nagranie, na którym widać, jak mężczyzna wielokrotnie uderza zwierzę metalową pałką. Sprawa została zgłoszona na policję.

Aktualizacja (15 stycznia): Jest pierwsze zatrzymanie! Czytaj więcej w artykule KATOWAŁ bezbronne zwierzę METALOWĄ PAŁKĄ. Policja podjęła działanie [NOWE FAKTY | WIDEO].

To się nie mieści w głowie. Mężczyzna bez żadnych skrupułów znęca się nad bezbronnym kotem. Chodzi za zwierzęciem i wielokrotnie uderza go metalową pałką. Drastyczne nagranie zamieścił w internecie Konrad Kuźmiński, Prezes Zarządu Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt.

Kot skatowany metalową pałką. ZOBACZ WIDEO:

Obrońcy praw zwierząt zgłosili sprawę na policję. - Sprawcy oraz idiotce nagrywającej ten film może grozić do 5 lat pozbawienia wolności za znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. Będziemy wnosić o niezwłoczne zatrzymanie sprawcy! - czytamy w oświadczeniu Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt, który upublicznił dane osobowe sprawcy.

Udało nam się ustalić, że Komenda Powiatowa Policji w Kwidzynie podjęła już czynności procesowe w tej sprawie.

Internauci nie zostawili suchej nitki na sprawcy. - Ludzie to potwory. Nie ma żadnego usprawiedliwienia na takie zachowanie. Tego człowieka musi spotkać kara - piszą w komentarzach oburzeni czytelnicy.

Szybko zareagował także Rzecznik Prasowy Komendanta Głównego Policji.

Do szokującej sprawy będziemy wracali w najbliższych dniach.