Pomorskie: Zgotował PIEKŁO 5-letnim bliźniaczkom?! Matka nie reagowała?

2020-05-23 20:52 KM
Dziecko - ofiara przemocy
Autor: CC Pixabay.com Pomorskie: Zgotował PIEKŁO 5-letnim bliźniaczkom?! Matka nie reagowała

Miał znęcać się nad bliźniaczkami i usiłować zabójstwa jednej z nich. Takie zarzuty usłyszał od prokuratury Daniel P., partner matki dziewczynek. Prawdziwy dramat rozegrał się w miniony piątek (22 maja) w Siemirowicach pod Lęborkiem (województwo pomorskie). Mężczyzna nie przyznaje się do winy

Policja i służby medyczne interweniowały w Siemirowicach (powiat lęborski) miniony piątek (22 maja). Ratownicy natychmiast zorientowali się, że w tym przypadku mogło dojść do przemocy domowej. O tym świadczył stan 5-letnich bliźniaczek. Jedna z nich pozostaje w szpitalu i w jej przypadku lekarze mówili o obrażeniach, które zagrażały życiu.

Zatrzymani do tej sprawy zostali Klaudia K. (matka dziewczynek) oraz jej partner Daniel P.. Prokuratura stawia mężczyźnie zarzut usiłowania zabójstwa dziecka (za to grozi nawet dożywocie) i znęcania się. Z kolei kobieta będzie odpowiadać za brak reakcji na przemoc wobec dziecka, gdy narażone było ono na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

Prokuratura wnioskuje o areszt dla obojga. Niebawem poznamy decyzje. Do sprawy będziemy wracać na naszym portalu. Miejmy nadzieję, że dramat dziewczynek już się zakończył.

Jeżeli jesteście świadkami niepokojącego zdarzenia w Trójmieście lub okolicach lub też macie do nas jakieś pytania/prośby - skontaktujcie się z naszą redakcją. Czekamy na Facebooku ESKA INFO Trójmiasto.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Anonim w nietypowy sposób przekazał hojną darowiznę dla hospicjum w Tanowie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.