Tragiczna śmierć młodego kierowcy. Samochód został zmiażdżony [ZDJĘCIA]

2019-11-16 20:59 RS

To był tragiczny wieczór. W piątek tuż przed północą pod Chojnicami doszło do tragicznego wypadku - pojazd marki seat toledo dachował, a następnie uderzył w drzewo w miejscowości Krojanty przy ul. Dworcowej. Cztery osoby trafiły do szpitala. Niestety piąty uczestnik wypadku zmarł.

Tragiczny wypadek miał miejsce ok. godz. 23.50 w miejscowości Krojanty pod Chojnicami przy ul. Dworcowej. Jak podaje Dziennik Bałtycki samochód marki seat toledo nagle wypadł z drogi i dachował, następnie uderzył w drzewo. W środku znajdowało się pięć osób. Dwóch mężczyzn w wieku 20 i jeden z wieku 22 lat oraz dwie kobiety 17-latka i jej o rok młodsza koleżanka.

Czterem uczestnikom tragicznego wypadku udało się wydostać z auta. Zostali przewiezieni do szpitala. Niestety 20-letni kierowca zakleszczył się w pojeździe. Strażakom, którzy przyjechali na miejsce w sile 16 ludzi, udało się go wyciągnąć. Niestety, nie zdołali uratować mu życia. Policjanci prowadzą czynności w sprawie tego tragicznego zdarzenia pod nadzorem prokuratora.