Zostań Świętym Mikołajem z Galerią Morena! To bardzo łatwe

2021-12-06 10:03
Zostań Świętym Mikołajem z Galerią Morena! To bardzo łatwe
Autor: Pixabay Zostań Świętym Mikołajem z Galerią Morena! To bardzo łatwe

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Niemal wszystkie dzieci napisały już swoje listy do Świętego Mikołaja. Także te, które na co dzień mieszkają w placówkach wychowawczych, czekają na wymarzone upominki, które znajdą pod choinką. W tym roku dzięki Galerii Morena możesz zostać Świętym Mikołajem i wywołać uśmiech na twarzy dziecka. To bardzo łatwe!

Boże Narodzenie to czas rodzinnego świętowania. Wspólna, uroczysta kolacja, pięknie przystrojona choinka, kolędowanie i ktoś, na kogo czeka każde dziecko – Święty Mikołaj. To właśnie ten pulchny, ubrany w czerwony kubrak jegomość z siwą brodą wzbudza niemałe emocje wśród dzieci. Listy, które maluchy oraz starszaki piszą do Mikołaja, to spisane marzenia. Zazwyczaj to zabawki, gry lub słodycze. Niestety nie każde dziecko znajdzie pod choinka wymarzone prezenty. Jak temu zaradzić? Galeria Morena znalazła idealne rozwiązanie! Zostań Świętym Mikołajem i obdaruj prezentem podopiecznych Gdańskiej Fundacja Korczaka. Jak to zrobić? Nic prostszego! Już w drugi weekend grudnia, 11 – 12.12.2021, w specjalnym punkcie Galerii znajdziecie choinkę z listami do Świętego Mikołaja. Napisali je podopieczni Gdańskiej Fundacji Korczaka. To ty zdecydujesz, które marzenie spełnisz. Wystarczy wybrać jeden list i zamienić się w Świętego Mikołaja! W ten sposób spełnisz małe dziecięce marzenie i poczujesz prawdziwą magię Świąt: radość z dzielenia się dobrem i sercem.

Zastanawiasz się, jak znaleźć magiczną choinkę z listami dzieci? To proste! Wystarczy, że będziesz podążać za Elfami, które doprowadzą cię do świątecznego drzewka i dziecięcych serc! Niech moc spełnionych życzeń i ciepło dobrych intencji towarzyszą Wam przez cały następny rok.

Galeria Morena

ul. Schuberta 102A

80-172 Gdańsk

Zostań Świętym Mikołajem z Galerią Morena! To bardzo łatwe
Autor: materiały prasowe Zostań Świętym Mikołajem z Galerią Morena! To bardzo łatwe
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE