Artur Boruc na pierwszych zajęciach w Legii. Tak trenuje żwawy 40-latek! [WIDEO]

2020-08-03 13:08 MaSz
Artur Boruc
Autor: Mateusz Kostrzewa/Legia.com, materiały prasowe Artur Boruc

Jeszcze przed kilkoma tygodniami wydawało się to nie realne. Jednak nie ma rzeczy niemożliwych, bo w futbolu wszystko się zmienia. Artur Boruc (40 l.) w przyszłym sezonie zagra w Legii. Wczoraj były bramkarz reprezentacji Polski pojawił się w ośrodku treningowym mistrza Polski w Książenicach i odbył pierwsza zajęcia z zespołem. „Super Express” towarzyszył w pierwszych chwilach słynnego golkipera w warszawskim zespole.

Podczas weekendu Boruc podpisał roczny kontrakt. Trafił do Legii za darmo, po wygaśnięciu umowy z Bournemouth, z którym spadł z angielskiej Premier League. Do Legii wraca po 15 latach. Bramkarz zrezygnował z urlopu, aby przygotować się i być w dobrej dyspozycji przed startem rozgrywek i. A przed warszawskim zespołem dużo wyzwań, niebawem m.in. start w eliminacjach Ligi Mistrzów.

Transferowe przymiarki w Ekstraklasie. Mołdawianin na celowniku wicemistrza Polski?

Wczoraj Boruc po raz pierwszy trenował z kolegami. Na pierwsze zajęcia, które zaplanowano przed południem w ośrodku w Książenicach, wyszedł uśmiechnięty. Za nim podążała młodzież: Maciej Rosołek i Bartosz Slisz. „Król Artur” ćwiczył pod okiem trenerów Jana Muchy i Krzysztofa Dowhania oraz w towarzystwie innych bramkarzy – Radosława Cierzniakiem i Mateusza Kochalskiego.

Komentator zachwycony nowym napastnikiem Legii. "Wniesie fortepian na trzecie piętro"

Hierarchia jest ustalona. Wiadomo, że to Boruc jest numerem 1. Widać, że jest w treningowym rygorze. Sylwetka idealna, trenował z zapałem i w skupieniu. Nie powiedzielibyście, że ma 40 lat na karku. Boruc będzie błyszczał na boisku w Ekstraklasie. Za to jego piękna żona Sara będzie brylować na trybunach stadionu przy Łazienkowskiej.

Wojciech Kowalczyk UDERZA w Legię Warszawa. Mocne słowa o Borucu

Pierwszy trening Artura Boruca w Legii Warszawa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.