Byłe gwiazdy Legii WYKPIŁY zwolnienie Vukovicia! CHAMSKIE zachowanie

2020-09-21 17:01 MD
Michał Kucharczyk, Legia Warszawa
Autor: Tomasz Radzik/Super Express Michał Kucharczyk

W poniedziałek Legia Warszawa podjęła decyzję o zwolnieniu trenera Aleksandara Vukovicia. Jak zawsze w takim przypadku, pojawiło się mnóstwo kontrowersji. Zaangażowały się w nie dwie byłe gwiazdy mistrzów Polski - Carlitos oraz Michał Kucharczyk. Piłkarze ci na swoich profilach na Instagramie zakpiły ze zwolnienia "Vuko", co wzbudziło wielką polemikę.

Szkoleniowiec warszawian z pewnością liczył, że dostanie jeszcze nieco czasu na uporanie się z kryzysem, w który Legia pod jego wodzą niewątpliwie w ostatnim czasie wpadła. Sobotnia porażka przy Łazienkowskiej 1:3 z Górnikiem Zabrze przelała jednak czarę goryczy - właściciel klubu, Dariusz Mioduski, podjął decyzję o pożegnaniu się z Serbem. "Wojskowym" bardzo zależy na wywalczeniu awansu do fazy grupowej Ligi Europy i wierzą, że pomoże w tym celu świeży bodziec.

Zbigniew Boniek zaatakował Wojciecha Kowalczyka. Padły słowa o GRZYBACH HALUCYNOGENNYCH

Impulsem tym ma być obecny szkoleniowiec młodzieżowej reprezentacji Polski, Czesław Michniewicz. Decyzja o rozstaniu się z Vukoviciem wywołała jednak mnóstwo kontrowersji, ponieważ Serb dopiero co doprowadził drużynę do mistrzostwa kraju i według wielu opinii powinien jeszcze dostać nieco czasu, aby uporać się z kryzysem. Piłkarze skreśleni przez szkoleniowca w przeszłości - Carlitos i Michał Kucharczyk - postanowili zaprezentować jednak wyraz odmiennego zdania.

Michał Kucharczyk wyśmiewa zwolnienie Aleksandara Vukovicia
Autor: Instagram / Michał Kucharczyk Michał Kucharczyk wyśmiewa zwolnienie Aleksandara Vukovicia
Carlitos wyśmiewa zwolnienie Aleksandara Vukovicia
Autor: Instagram / Carlitos Carlitos wyśmiewa zwolnienie Aleksandara Vukovicia

Takie zachowanie Polaka oraz Hiszpana nie przypadło do gustu warszawskim kibicom, którzy uważają je za wysoce niestosowne i po prostu nie na miejscu. Z całą pewnością również trener Vuković bardzo chłodnym okiem spojrzał na postawę swych byłch podopiecznych...

Bardzo wyraźnie podsumował wszystko zresztą były prezes PZPN, Michał Listkiewicz.

Amadeusz Ferrari był szantażowany przez Don Kasjo! [Arena Koloseum]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.