Ciężko chora na nowotwór 12-latka uciekła z domu

2020-08-07 23:01 Andrzej Woźniak
Chora dziewczynka uciekła a domu
Autor: Policja policja szuka chorego dziecka

Policjanci z Komisariatu Policji w Tłuszczu(mazowieckie) poszukują zaginionej 12-letniej Nikoli Korzeniewskiej z Jasienicy. Ostatni raz była widziana 5 sierpnia kiedy to po północy wyszła z domu tylnym wyjściem z zamiarem ucieczki i udała się w nieznanym kierunku.

Zaginiona ma 175cm wzrostu, krępej budowy ciała, włosy długie, jasny blond z odcieniem rudym, lewa strona głowy wygolona. Ubrana w bluzę koloru czarnego z wizerunkiem Agnieszki Chylińskiej, czarne leginsy-rybaczki za kolana, buty sportowe typu adidas. Miała ze sobą plecak  STREET koloru fioletowo-różowego w czarne grochy, legitymację szkolną, saszetkę "nerkę" koloru czarnego.

W chwili zaginięcia dziewczynka widziana była na pobliskiej stacji paliwowej gdzie zakupiła maseczkę ochronną i kanapkę po czym poszła na stację PKP w Tłuszczu. I tu ślad po niej zaginął .Nikola jest chora na nowotwór i wymaga troskliwej opieki. Nie może przeżyć bez laków, które podtrzymują jej życie. Nie mniej jednak dziewczynka do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Ktokolwiek widział Nikolę proszony jest o bezzwłoczny kontakt z najbliższą jednostką policji.

Wszelkie informacje o zaginionej należy ponadto  kierować do Komisariatu Policji w Tłuszczu tel. (29) 757 30 07 lub do Komendy Powiatowej Policji w Wołominie przy ul. Wileńskiej 43a, tel. (22)776-20-21 bądź kontaktować się z najbliższą jednostką Policji lub za pośrednictwem telefonu alarmowego 112 lub poczty elektronicznej: arkadiusz.dudzinski@ksp.policja.gov.pl.