Czy oni ZWARIOWALI?! Kazali Kubicy ścigać się bolidem F1 po ulicach Warszawy, jest WIDEO!

2020-08-13 11:15 JWa
Robert Kubica w bolidzie na ulicach Warszawy
Autor: Instagram / alfaromeoracing Robert Kubica w bolidzie na ulicach Warszawy

Robert Kubica jest jednym z najpopularniejszych polskich sportowców i nic dziwnego, że jego wartość marketingowa jest często wykorzystywana przez sportowców. Krakowianin w miniony weekend pojawił się w Warszawie, gdzie o świcie wyjechał na ulice ultraszybkim bolidem Formuły 1. Ścigał się z motorowodnym odpowiednikiem swojego pojazdu, a w sieci pojawiło się pierwsze wideo z tego wyjątkowego wydarzenia!

Robert Kubica od dłuższego czasu współpracuje z PKN Orlen. Z okazji setnej rocznicy Bitwy Warszawskiej w stolicy zorganizowano wyjątkowy wyścig. Krakowski kierowca Formuły 1 i serii DTM wsiadł do bolidu i pędził stołecznymi ulicami. Nigdy wcześniej to się nie zdarzyło! Jego konkurentem był Bartłomiej Marszałek, który sunął Wisłą w motorowodnym bolidzie F1. Kto okazał się szybszy? Tego na razie nie wiadomo. Pełny film i relacja z niezwykłych zawodów w Warszawie zostanie opublikowany w sobotę 15 sierpnia.

Robert Kubica wspomina egzamin na prawo jazdy: Usłyszałem, że jeżdżę sennie [WYWIAD]

Kubica i Raikkonen w Warszawie. Ich bolid oglądał prezydent Duda

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Na razie fani muszą zadowolić się krótkimi filmikami promującymi niezwykłe wydarzenie. Jeden z nich w czwartek pojawił się na twitterowym profilu zespołu Alfa Romeo Racing Orlen. "Niecodziennie widzicie bolid F1 na ulicach Warszawy. Więcej dowiecie się 15 sierpnia" - napisano przy materiale wideo, na którym widzimy zarówno tradycyjny bolid, jak i ten, który porusza się po wodzie.

Ogromnie SMUTNA informacja dla Roberta Kubicy. To może wszystko przekreślić

Świeżo po niecodziennym ściganiu się Robert Kubica na gorąco mówił o niezwykłym wydarzeniu z weekendu. - Nie przypuszczałem, że kiedykolwiek będę się ścigał z motorowodnym bolidem F1H2O, na dodatek w Warszawie! Bardzo podobał mi się format naszej rywalizacji z Bartkiem Marszałkiem, konfrontację tak bardzo odmiennych dyscyplin motorsportu są zawsze ciekawe. Muszę też przyznać, że mój rywal poprzeczkę zawiesił wysoko, ale wyniku naszej rywalizacji jeszcze nie zdradzę - powiedział Kubica.

KOLOSALNE problemy Formuły 1. Jej przychody zmalały o ponad PÓŁ MILIARDA!