Takie są ceny na warszawskich bazarach - Super Express
Magnifying Glass Plus Powiększ zdjęcie
Za kilo cebuli trzeba dać nawet 5 złotych

Za kilo cebuli trzeba dać nawet 5 złotych

Autor: Marek Kudelski / Super Express
Magnifying Glass Plus Powiększ zdjęcie
Nektarynki kosztują od 9 do 12,50 zł

Nektarynki kosztują od 9 do 12,50 zł

Autor: Marek Kudelski / Super Express
Magnifying Glass Plus Powiększ zdjęcie
Czereśnie za 15 zł to i tak tanio

Czereśnie za 15 zł to i tak tanio

Ceny czereśni szokują. Czereśnie już za 15 zł i są tańsze niż rok temu. Co się stało?
Autor: Marek Kudelski / Super Express
Rozwiń
Magnifying Glass Plus Powiększ zdjęcie
Za maleńki koszyczek malin trzeba dać 12 zł

Za maleńki koszyczek malin trzeba dać 12 zł

Autor: Marek Kudelski / Super Express
Magnifying Glass Plus Powiększ zdjęcie
Borówki kosztują 16 złotych za kilogram

Borówki kosztują 16 złotych za kilogram

Autor: Marek Kudelski / Super Express
Magnifying Glass Plus Powiększ zdjęcie
Ceny fasolki szparagowej wahają się od 6 do 8 zł

Ceny fasolki szparagowej wahają się od 6 do 8 zł

Autor: Marek Kudelski / Super Express
Magnifying Glass Plus Powiększ zdjęcie
Za węgierkę też trzeba słono zapłacić

Za węgierkę też trzeba słono zapłacić

Autor: Marek Kudelski / Super Express
Magnifying Glass Plus Powiększ zdjęcie
Kilo ziemniaków to wydatek nawet 3-4 zł

Kilo ziemniaków to wydatek nawet 3-4 zł

Autor: Marek Kudelski / Super Express
Magnifying Glass Plus Powiększ zdjęcie
Brzydkie ogórki za 3 zł

Brzydkie ogórki za 3 zł

Autor: Marek Kudelski / Super Express
Magnifying Glass Plus Powiększ zdjęcie
Ale ładniejsze już za 6,5 zł

Ale ładniejsze już za 6,5 zł

Autor: Marek Kudelski / Super Express
Magnifying Glass Plus Powiększ zdjęcie
Za jabłko do szarlotki trzeba zapłacić jak za zboże

Za jabłko do szarlotki trzeba zapłacić jak za zboże

Autor: Marek Kudelski / Super Express
Magnifying Glass Plus Powiększ zdjęcie
Woreczek bobu za 10 zł

Woreczek bobu za 10 zł

Autor: Marek Kudelski / Super Express
Magnifying Glass Plus Powiększ zdjęcie
Za ananasa z ciepłych krajów trzeba dać jedynie... 6 złotych

Za ananasa z ciepłych krajów trzeba dać jedynie... 6 złotych

Autor: Marek Kudelski / Super Express
Magnifying Glass Plus Powiększ zdjęcie
Banany to koszt około 8 zł. Dużo taniej jest w supermarkecie

Banany to koszt około 8 zł. Dużo taniej jest w supermarkecie

Autor: Marek Kudelski / Super Express
Magnifying Glass Plus Powiększ zdjęcie
Za ekstra malinowy ze Skierniewic trzeba zapłacić 10 zł

Za ekstra malinowy ze Skierniewic trzeba zapłacić 10 zł

Autor: Marek Kudelski / Super Express
Magnifying Glass Plus Powiększ zdjęcie
Śliwka kosztuje 9 zł za kilogram

Śliwka kosztuje 9 zł za kilogram

Autor: Marek Kudelski / Super Express
Magnifying Glass Plus Powiększ zdjęcie
Pęczek koperku za 3,5 zł

Pęczek koperku za 3,5 zł

Autor: Marek Kudelski / Super Express
Magnifying Glass Plus Powiększ zdjęcie
Tyle samo trzeba dać za pęczek rzodkiewki

Tyle samo trzeba dać za pęczek rzodkiewki

Autor: Marek Kudelski / Super Express
Magnifying Glass Plus Powiększ zdjęcie
Za litr czarnych porzeczek trzeba zapłacić 18 zł, a za łubiankę nawet 25 zł

Za litr czarnych porzeczek trzeba zapłacić 18 zł, a za łubiankę nawet 25 zł

Autor: Marek Kudelski / Super Express
Magnifying Glass Plus Powiększ zdjęcie
Maleńki kalafior za 7 zł? To nie żart!

Maleńki kalafior za 7 zł? To nie żart!

Autor: Marek Kudelski / Super Express
Magnifying Glass Plus Powiększ zdjęcie
Najbardziej zwala z nóg cena kurek - 100 zł za kg

Najbardziej zwala z nóg cena kurek - 100 zł za kg

Autor: Marek Kudelski / Super Express
Powrót
Za kilo cebuli trzeba dać nawet 5 złotych
Nektarynki kosztują od 9 do 12,50 zł
Czereśnie za 15 zł to i tak tanio
Za maleńki koszyczek malin trzeba dać 12 zł
Borówki kosztują 16 złotych za kilogram
Ceny fasolki szparagowej wahają się od 6 do 8 zł
Za węgierkę też trzeba słono zapłacić
Kilo ziemniaków to wydatek nawet 3-4 zł
Brzydkie ogórki za 3 zł
Ale ładniejsze już za 6,5 zł
Za jabłko do szarlotki trzeba zapłacić jak za zboże
Woreczek bobu za 10 zł
Za ananasa z ciepłych krajów trzeba dać jedynie... 6 złotych
Banany to koszt około 8 zł. Dużo taniej jest w supermarkecie
Za ekstra malinowy ze Skierniewic trzeba zapłacić 10 zł
Śliwka kosztuje 9 zł za kilogram
Pęczek koperku za 3,5 zł
Tyle samo trzeba dać za pęczek rzodkiewki
Za litr czarnych porzeczek trzeba zapłacić 18 zł, a za łubiankę nawet 25 zł
Maleńki kalafior za 7 zł? To nie żart!
Najbardziej zwala z nóg cena kurek - 100 zł za kg
Zamknij reklamę za s.
X
Zamknij reklamę
...
powiększone zdjęcie
email