Gdzie zagra Damjan Bohar? Legia ma poważnego rywala, z Polski! Będzie transferowa wojna?!

2020-07-04 22:00 Piotr Koźmiński
Damjan Bohar, Zagłębie Lubin
Autor: Cyfrasport Damjan Bohar, Zagłębie Lubin

Damjan Bohar (29 l.) prezentuje się w tym sezonie rewelacyjnie. Piłkarz Zagłębia Lubin jest niezwykle skuteczny, a przecież nie jest typowym napastnikiem. W tym sezonie Ekstraklasy Słoweniec zdobył już 15 goli, w tym bramkę, która dała wygraną miedziowym w dzisiejszym meczu z Rakowem (2:1). Świetna forma tego gracza sprawiła, że zainteresowanie nim jest bardzo duże. Wcześniej pojawiały się informacje, że jego sytuację monitoruje Legia Warszawa. Ale... Z informacji Super Expressu wynika, że szyki wicemistrzowi Polski zamierza pokrzyżować inny polski klub.

O tym, że Boharem zainteresowana jest Legia informował portal legia.net. Słoweńcowi za rok kończy się kontrakt z Zagłębiem Lubin i wiele wskazuje na to, że nie zostanie przedłużony. Wprawdzie lubinianie złożyli ofertę nowej umowy, ale została odrzucona przez przedstawicieli piłkarza. Bohar już zimą miał ofertę z jednego z krajów arabskich, jednak wtedy kwota zaoferowana lubinianom nie była na tyle przekonująca dla nich, żeby ją przyjąć.

Bohar został więc w Lubinie i strzela gola za golem. Teoretycznie cena powinna więc rosnąć, ale... Coraz bliżej mu do zakończenia umowy. Powstają więc dwa pytania: ile Lubin zażąda za niego i kto dokładnie się nim interesuje?

Alon Turgeman strzela gola za golem. Jego agent mówi jasno co z jego dalszą grą w Wiśle

Super Sport 2 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jeśli chodzi o cenę za Bohara, to z naszych informacji wynika, że Zagłębie Lubin jeszcze się nie określiło. W klubie są świadomi, że ich gracz wzbudza duże zainteresowanie, ale nie przekazano jeszcze na rynek ile będzie kosztował ten zawodnik. Natomiast co do samych zainteresowanych.

O tym, że przygląda mu się Legia, już wiadomo. Z naszych informacji wynika jednak, że Boharem mocno zainteresował się też Lech Poznań, a to oznacza prestiżową rywalizację dwóch czołowych polskich drużyn o jednego z najbardziej bramkostrzelnych graczy Ekstraklasy.

Jeśli chodzi o zdobycz bramkową, to obecny sezon jest zdecydowanie najlepszym w karierze Bohara. Już w poprzednim sezonie, też w barwach Lubina, było nieźle, bo tak trzeba zakwalifikować 10 zdobytych wówczas przez niego goli. Już wtedy był to jego osobisty rekord. Teraz Bohar ma 15 goli, a przecież wynik może być jeszcze poprawiony. Zainteresowanie czołowych polskich drużyn dziwić więc nie może i zapowiada się ciekawa batalia o tego zawodnika.

Tak Jakub Kamiński przypieczętował sukces Lecha nad Legią [wideo]