Golas w centrum Warszawy! Wszedł do przyczepy ekipy filmowej, rozebrał się i...

i

Autor: Straż miejska, Shutterstock Golas w centrum Warszawy! Wszedł do przyczepy ekipy filmowej, rozebrał się i...

Zimno mu nie przeszkadzało

Golas w centrum Warszawy! Wszedł do przyczepy ekipy filmowej, rozebrał się i...

2022-11-23 15:05

Aż zimno się robi na samą myśl! Termometry wskazują coraz niższe temperatury, jednak to nie przeszkodziło 31-latki rozebrać się jak do rosołu w centrum Warszawy i paradować po ulicy błyszcząc… zdecydowanie nie intelektem. Wcześniej mężczyzna włamał się do przyczepy ekipy filmowej i zostawił w niej swoje ubranie.

Nagi mężczyzny paradował po centrum Warszawy

Dochodziła godzina 8:30, gdy do strażników miejskich podszedł przechodzień i poinformował o dziwnie zachowującym się mężczyźnie na parkingu pomiędzy ulicami Zgoda i Złotą. Gdy mundurowi dotarli we wskazane miejsce, zobaczyli, jak ze stojącej przyczepy turystycznej wychodzi przez okno na dachu nagi mężczyzna! Po chwili golas zeskoczył na chodnik i próbował się oddalić.

Pogoda zdecydowanie nie zachęcała do opalania, a zachowanie mężczyzny można delikatnie określić jako nieobyczajne. Dodatkowo strażnicy podejrzewali, że 31-latek może być pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. - Nie odpowiadał na zadawane pytania oraz nie stosował się do poleceń strażników. Aby go obezwładnić, funkcjonariusze musieli użyć siły, następnie doprowadzili go do przyczepy - wyjaśniła Straż Miejska.

31-latek włamał się do przyczepy ekipy filmowców

Jak się okazało, pojazd należał do ekipy filmowej i pilnowali go ochroniarze, którzy stwierdzili, że mężczyzna wszedł tam bez zgody właściciela. To oni otworzyli strażnikom zamknięte na klucz drzwi. - W środku znajdowało się ubranie mężczyzny, a na stole jego rzeczy osobiste. Były wśród nich dwie torebki: jedna zawierała biały proszek, druga – brunatno-zielony susz roślinny - przekazała Straż Miejska.

Funkcjonariusze polecili nagiemu mężczyźnie, by się ubrał, a gdy to zrobił, wezwali patrol policji. Ujętego wraz jego rzeczami 31-latka przewieziono do komendy rejonowej, gdzie technicy zbadali zawartość torebek. W obu znajdowały się narkotyki. Mężczyzna został zatrzymany.

Golas w centrum Warszawy! Wszedł do przyczepy ekipy filmowej, rozebrał się i...

i

Autor: Straż Miejska, Warszawa Golas w centrum Warszawy! Wszedł do przyczepy ekipy filmowej, rozebrał się i...
Sonda
Czy masz zaufanie do Straży Miejskiej?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany