Horror na Bielanach. Agresywny syn znęcał się nad rodzicami. Tak było od lat

2020-12-22 16:26
Przemoc domowa
Autor: Pavlofox / CC0 / pixabay.com Przemoc domowa

Ta sytuacja nigdy nie powinna mieć miejsca. Agresywny 21-latek od kilku lat znęcał się nad swoimi rodzicami. Kolejna domowa awantura przelała czarę goryczy. Bezradni rodzice postanowili poprosić o pomoc policję. Czy ich gehenna nareszcie się skończy?

Gehenna rodziców 21-latka

To przerażające! 21-latek zamienił życie swoich rodziców w piekło. Od czterech lat znęcał się nad nimi psychicznie i fizycznie. - Bardzo często zdarzało się, że stosował wobec nich przemoc, uderzał ich i szarpał. Do tego oboje byli poniżani i wyzywani. Coraz częściej zdarzało się bowiem, że syn nie panował nad sobą i nad tym, co robił - wyjaśniła nadkom. Elwira Kozłowska z policji na Bielanach.

Kolejna awantura przelała czarę goryczy

Rodzice młodego mężczyzny mieli już dość. Gdy doszło do kolejnej awantury domowej, nie wytrzymali i wezwali na pomoc policję. - Funkcjonariusze z Bielan zareagowali błyskawicznie i już po kilku minutach byli w lokalu przy ulicy Daniłowskiego - przekazała nadkom. Elwira Kozłowska. Policjanci zatrzymali agresywnego mężczyznę. Jak się okazało, we krwi miał 1,5 promila alkoholu. Rodzice znaleźli w sobie siłę, by zakończyć kilkuletnią gehennę. Postanowili złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa i uwolnić się od agresji syna. 21-latek usłyszał zarzuty za znęcanie się nad rodzicami. Co więcej, został wobec niego zastosowany dozór policyjny. Teraz grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

Sonda
Czy kary za stosowanie przemocy wobec bliskich powinny być wyższe?
Janusz Korwin-Mikke miał wypadek samochodowy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE