Horror na Bielanach. Agresywny syn znęcał się nad rodzicami. Tak było od lat

2020-12-22 16:26
Przemoc domowa
Autor: Pavlofox / CC0 / pixabay.com Przemoc domowa

Ta sytuacja nigdy nie powinna mieć miejsca. Agresywny 21-latek od kilku lat znęcał się nad swoimi rodzicami. Kolejna domowa awantura przelała czarę goryczy. Bezradni rodzice postanowili poprosić o pomoc policję. Czy ich gehenna nareszcie się skończy?

Gehenna rodziców 21-latka

To przerażające! 21-latek zamienił życie swoich rodziców w piekło. Od czterech lat znęcał się nad nimi psychicznie i fizycznie. - Bardzo często zdarzało się, że stosował wobec nich przemoc, uderzał ich i szarpał. Do tego oboje byli poniżani i wyzywani. Coraz częściej zdarzało się bowiem, że syn nie panował nad sobą i nad tym, co robił - wyjaśniła nadkom. Elwira Kozłowska z policji na Bielanach.

Kolejna awantura przelała czarę goryczy

Rodzice młodego mężczyzny mieli już dość. Gdy doszło do kolejnej awantury domowej, nie wytrzymali i wezwali na pomoc policję. - Funkcjonariusze z Bielan zareagowali błyskawicznie i już po kilku minutach byli w lokalu przy ulicy Daniłowskiego - przekazała nadkom. Elwira Kozłowska. Policjanci zatrzymali agresywnego mężczyznę. Jak się okazało, we krwi miał 1,5 promila alkoholu. Rodzice znaleźli w sobie siłę, by zakończyć kilkuletnią gehennę. Postanowili złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa i uwolnić się od agresji syna. 21-latek usłyszał zarzuty za znęcanie się nad rodzicami. Co więcej, został wobec niego zastosowany dozór policyjny. Teraz grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

Janusz Korwin-Mikke miał wypadek samochodowy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE