Horror w Warszawie. Od ponad 10 lat znęcał się nad rodzicami, nie miał dla nich żadnej litości

2021-05-04 11:02
Horror w Warszawie. Od ponad 10 lat znęcał się nad rodzicami, nie miał dla nich żadnej litości
Autor: Pixabay zdjęcie ilustracyjne

Przerażające! 31-latek nie miał za grosz litości dla swoich rodziców. Piekło, jakie im zgotował, trwało ponad 10 lat. Bezduszny i agresywny mężczyzna wszczynał awantury, bił swoich rodziców, groził im i ubliżał. W końcu powiedzieli dość! Do akcji wkroczyła policja, która interweniowała w mieszkaniu przy ul. Magiera. Bezlitosny 31-latek odpowie za krzywdę, którą przez wiele lat wyrządzał swoim najbliższym. Czy to już koniec nieustannej gehenny jego rodziców?

Za zamkniętymi drzwiami mieszkań rozgrywają się rozdzierające serce dramaty rodzin. Przemoc domowa zdaje się być niewidzialna i niesłyszalna. A często potrafi trwać latami. Tak też było i tym razem. 31-latek z Bielan od ponad 10 lat znęcał się nad swoimi rodzicami! Gdy po raz kolejny doszło do awantury, powiedzieli dość. Wezwali na pomoc policję, która skutecznie rozprawiła się z ich pijanym synem.

ZOBACZ TEŻ: "Adasiu, jeszcze się kiedyś spotkamy". 25-latek przegrał walkę z COVID-19. Jego mama również

- Tym razem kobieta wezwała policję w trakcie awantury domowej, którą urządził 31-letni nietrzeźwy mężczyzna. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że syn po raz kolejny wszczął awanturę, podczas której zdemolował mieszkanie oraz wyzywał swoją matkę - przekazała nadkom. Elwira Kozłowska z bielańskiej policji.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzuty za znęcanie się fizyczne i psychicznie nad rodzicami. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi za kratkami. Za znęcanie się nad członkiem rodziny grozi mu do 5 lat więzienia.

Gigantyczne kolejki do szczepień na placu Bankowym w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE