Iga Świątek ZMIENIŁA dyscyplinę! Uśmiech nie schodził z jej twarzy [ZDJĘCIA]

2020-12-01 11:37 pab
Iga Świątek
Autor: Instagram/iga.swiatek Iga Świątek

Iga Świątek, triumfatorka French Open, szlifuje już formę przed kolejnym sezonem. Nie robi tego wyłącznie na kortach tenisowych czy w siłowni. Ostatnio zdecydowała się spróbować swoich sił w badmintonie. Rozegrała między innymi sparing ze swoim trenerem.

Iga Świątek znalazła się na świeczniku, odkąd wygrała tegoroczne French Open. Sława, wielkie pieniądze, miejsce w pierwszej "dwudziestce" rankingu WTA... Nikt nie ma wątpliwości, że od tej pory wszyscy będą poświęcać jej znacznie więcej uwagi. Także rywalki, dlatego zawsze warto czymś je zaskoczyć.

Iga Świątek kupiła trenerowi piękny MOTOCYKL! Cena robi wrażenie! [ZDJĘCIA]

W trakcie przygotowań do nowego sezonu Świątek miała okazję spróbować swoich sił w innej dyscyplinie sportu niż tenis. Dzięki uprzejmości Polskiego Związku Badmintona przyjechała do ośrodka szkolenia kadry, gdzie szlifowała m.in. technikę, jak również rozegrała sparingi ze swoim szkoleniowcem Piotrem Sierzputowskim i trenerem Robertem Mateusiakiem. W swoich mediach społecznościowych zamieściła kilka zdjęć i wideo.

Młoda polska tenisistka zakończyła swój sezon po French Open. Na kolejny start czeka do 2021 roku. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zobaczymy ją podczas Australian Open.

Iga Świątek dopiero się rozpędza