Wstrząsające odkrycie

Kiełpin. Znaleziono ciała małżeństwa. Policja zatrzymała 15-letniego syna pary

2022-08-09 11:21

Makabra w Kiełpinie w powiecie warszawskim-zachodnim na Mazowszu. W jednym z domów jednorodzinnych odnaleziono ciała dwóch osób. Według pierwszych ustaleń - to małżeństwo w wieku 41 i 52 lat - poinformował portal RMF24.pl. Policjanci zatrzymali 15-letniego syna pary. - Trwają czynności - przekazuje krótko prokurator Aleksandra Skrzyniarz z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Kiełpin. Ciała małżeństwa znalezione w domu jednorodzinnym

We wtorek, 9 sierpnia o poranku, policja znalazła ciała dwóch osób w domu jednorodzinnym w Kiełpinie w powiecie warszawskim-zachodnim pod Warszawą. Według wstępnych ustaleń, do których dotarli dziennikarze RMF24.pl - to ciała małżonków w wieku 41 i 52 lat. - Nie udzielamy informacji w tej sprawie - poinformowała Komenda Powiatowa Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego. 

Sprawą zajmuje się już Prokuratura Okręgowa w Warszawie. - Na miejscu trwają czynności z udziałem służb - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem" prokurator Aleksandra Skrzyniarz.

Według nieoficjalnych informacji, do których dotarli dziennikarze RMF24.pl, sprawę zgłosił ojciec zmarłego mężczyzny, który miał znaleźć ciała. Zatrzymano też 15-letniego syna małżeństwa, który miał zniknąć przed kilkoma dniami. Został osadzony w policyjnej izbie dziecka i objęty opieką psychologiczną. Policja nie przesądza na razie o jego winie - donosi RMF24.pl. 

Artykuł będzie aktualizowany.

ZOBACZ TEŻ: Tak wygląda miejsce katastrofy autokaru w Chorwacji. Wstrząsające:

Brutalne morderstwo w Jachrance. Po imprezie zabił znajomego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE