Kierowca autobusu usłyszał zarzuty. Dziś decyzja ws. aresztu

2020-07-09 11:55 STAN
Kierowca autobusu usłyszał zarzuty. Może trafić do aresztuA
Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Kierowca autobusu usłyszał zarzuty. Może trafić do aresztuA

Kierowca autobusu, który po użyciu narkotyków spowodował wypadek na Bielanach usłyszał zarzuty. Jeszcze dziś zapadnie decyzja dotycząca ewentualnego aresztu Jakie są najnowsze ustalenia? Dowiesz się czytając ESKA Warszawa.

Kierowca autobusu usłyszał zarzuty

25-latek, który staranował autobusem kilka samochodów i wjechał w latarnie był po użyciu narkotyków. W zdarzeniu jedna osoba została ranna. Po potwierdzeniu informacji o użyciu narkotyków mężczyzna usłyszał zarzuty. Zarzucono mu posiadanie narkotyków i spowodowanie przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji. Około godziny 14 sąd ma zadecydować o ewentualnym areszcie.

Czytaj także: Wypadek na Bielanach: Kierowca był po użyciu pochodnej mefedronu. Są wyniki badań

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek. Kierowca autobusu staranował kilka samochodów i wjechał w latarnię. Jedna osoba została ranna. Do podobnego zdarzenia doszło niecałe dwa tygodnie wcześniej. Kierowca wjechał w barierki na trasie S8, a autobus spadł na Wisłostradę. Jedna osoba zginęła, a 17 zostało rannych. Dwóch kierowców było pod wpływem narkotyków. W związku z tym w Warszawie trwają kontrole przewoźników, a ratusz zawiesił współpracę z firmą Arriva.

Czytaj także: Ruszyły kontrole kierowców autobusów. "Wykryto pierwsze nieprawidłowości"

Kolejny wypadek miejskiego autobusu. Wszystko nagrały kamery

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.