Koszmar na Bielanach. Dwa miesiące znęcał się nad ojcem. 28-latek połamał mu żebra i rękę

2022-05-23 8:36
Koszmar na Bielanach. Dwa miesiące znęcał się nad ojcem. 28-latek połamał mu żebra i rękę
Autor: Policja Koszmar na Bielanach. Dwa miesiące znęcał się nad ojcem. 28-latek połamał mu żebra i rękę

Policjanci zatrzymali 28-latka, który przez dwa miesiące znęcał się psychicznie i fizycznie nad własnym ojcem. Gehenna mężczyzny rozgrywała się w mieszkaniu przy ul. Szegedyńskiej na Bielanach. Podczas jednej z awantur wyrodny syn połamał mu żebra i rękę. Poszkodowany trafił do szpitala, a sąsiedzi zawiadomili policję. 28-latek był podczas interwencji pijany. Trafił do policyjnego aresztu.

Koszmar mężczyzny trwał od dwóch miesięcy. Sąsiedzi od dłuższego czasu słyszeli, że w mieszkaniu obok ciągle toczą się awantury. 28-latek mieszkał w nim ze swoim ojcem. Często był pijany i agresywny.

Dramat osiągnął apogeum w połowie maja. Wtedy zaniepokojeni sąsiedzi wezwali policję. - Po raz kolejny nietrzeźwy syn znęcał się nad swoim ojcem. Mundurowi, którzy przyjechali na miejsce zatrzymali agresywnego mężczyznę. Pokrzywdzony z połamanymi żebrami i złamaną ręką trafił do szpitala – powiedziała Elwira Kozłowska z bielańskiej policji.

28-latek był pijany. Trafił do policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty znęcania się nad ojcem i narażania go na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Zabił swojego ojca i 44-latkę. Policjanci szturmowali jego dom

Grozi mu 5 lat więzienia

Sąd zastosował wobec podejrzanego 3 miesiące aresztu. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Sonda
Jak oceniasz pracę policji w Warszawie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE