KSW 54: Izu Ugonoh zadebiutuje w MMA! Trudny przeciwnik

2020-07-16 12:12 MSo, DaO
Izu Ugonoh
Autor: East News Izu Ugonoh

Izu Ugonoh to jeden z najnowszych największej polskiej organizacji MMA, KSW. Polski bokser wejdzie do klatki podczas najbliższej gali oznaczonej numerem 54. Kto będzie jego przeciwnikiem? Trochę szczegółów zdradził już Martin Lewandowski. Pięściarza czeka bardzo trudne wyzwanie.

Zawodnicy sportów walki poważnych wyzwań się nie boją! W październiku 2019 roku, Izu Ugonoh ogłosił zakończenie bokserskiej kariery i przejście do MMA. Polski pięściarz z nigeryjskimi korzeniami został nowym zawodnikiem KSW. Podczas KSW 53 ogłoszono debiutancki występ Ugonoha. Z kim się zmierzy w klatce?

Styrany Mariusz Pudzianowski chwali się nową inwestycją! Co dalej z jego karierą w MMA?

Szokujące zachowanie młodego kibica na meczu Lechia - Legia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dokładnej tożsamości przeciwnika jeszcze nie znamy! Rąbka tajemnicy uchylił szef KSW, Martin Lewandowski. - Izu będzie miał zagranicznego przeciwnika, dużo bardziej doświadczonego w MMA. Rywal może się natomiast okazać nieco cięższy i silniejszy fizycznie - tłumaczył w rozmowie z "Przeglądem Sportowym". Pięściarza czeka więc trudne zadanie.

Kiedy odbędzie się gala KSW 54? Impreza miała odbyć się we Wrocławiu. Choć data kolejnej gali KSW nie została oficjalnie potwierdzona, to na macie widzowie dostrzegli, jej reklamę i datę 9 sierpnia.

Wasilewski podpisał porozumienie ze Szpilką. „Jedna walka i jestem wolnym zawodnikiem”

Z dużą dozą prawdopodobieństwa można więc przypuszczać, że to właśnie wtedy będzie miał debiut Ugonoha w największej polskiej federacji mieszanych sztuk walki. Izu ostatnią walkę w ringu stoczył w lipcu ubiegłego roku, kiedy to na gali w Rzeszowie został znokautowany przez Łukasza Różańskiego. Po tym starciu ogłosił zakończenie kariery w boksie.