Laura, gdzie jesteś? Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach 16-latki

2021-11-17 8:01

Trwają poszukiwania 16-letniej mieszkanki Wołomina Laury Kopik. Nastolatka ostatni raz była widziana 1 listopada. Od tamtej pory nie skontaktowała się z rodziną, a ślad po niej zaginął. Jak informuje policja, sytuacja jest niezwykle poważna. Dziewczyna choruje bowiem na zaburzenia osobowości typu borderline. Każdy, kto ma informacje o zaginionej 16-latce, powinien jak najszybciej przekazać je policjantom z komendy w Wołominie.

Laura Kopik zameldowana jest w Wołominie przy ul. Broniewskiego. 16-latka od 1 listopada nie dała oznak życia i nie skontaktowała się ze swoją rodziną. Dziewczyna była wówczas na przepustce z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego u matki. W dzień zaginięcia samowolnie oddaliła się z domu. - Z relacji zgłaszającej wynika, że dziewczyna miała ze sobą ubrania na zmianę, telefon komórkowy. W dniu ucieczki miała na sobie niebieskie spodnie jeansowe, czarną kurtkę białe buty sportowe. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu ani z rodziną oraz nie powróciła do miejsca zamieszkania - informuje policja w Wołominie.

Sytuacja jest poważna. Zagrożone może być zdrowie, a nawet życie 16-letniej Laury. Dziewczyna choruje bowiem na zaburzenia osobowości typu borderline. Są to zaburzenia polegające między innymi na niestabilności nastroju i zaburzeniach tożsamości. Dysfunkcja ta charakteryzuje się przewagą uczuć negatywnych, które mogą prowadzić do podejmowania niebezpiecznych decyzji.

Rysopis zaginionej Laury Kopik

  • wzrost: ok. 178 cm
  • budowa ciała: szczupła
  • włosy: długie proste, ciemne, w odcieniu czerwonym
  • kolor oczu: ciemne (odcień piwny)
  • uszy: średnie, przylegające
  • nos: średni, prosty
  • uzębienie: pełne

- Wszelkie informacje o zaginionej dziewczynie prosimy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Wołominie przy ul. Wileńskiej 43a, tel. (22)776-20-21 bądź kontaktować się z najbliższą jednostką Policji lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: kpp.wolomin-kryminalny@ksp.policja.gov.pl - apeluje policja w Wołominie.

Sonda
Czy kiedykolwiek angażowałaś/eś się w poszukiwania osoby zaginionej?
Tak modernizują dworzec Warszawa Zachodnia. Potężna inwestycja
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE