Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów! Jest DOSKONAŁA wiadomość

2020-08-09 12:10 Marcin Długosz
Legia Warszawa cieszy się z mistrzostwa Polski
Autor: Cyfra Sport Legia Warszawa cieszy się z mistrzostwa Polski

W niedzielne południe przeprowadzono losowanie I rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Legia Warszawa poznała swojego potencjalnego rywala - zmierzy się z lepszym ze starcia mistrzów Irlandii Północnej oraz Kosowa: Linfield FC - KF Drita. Co bardzo ważne, dzięki korzystnemu losowaniu mistrzowie Polski podejmą rywala 18-19 sierpnia u siebie, przy Łazienkowskiej. O awansie do kolejnej fazy zadecyduje bowiem tylko jedno spotkanie.

12:09:

Losowanie rozpoczęte!

Losowanie I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów (początek o godz. 12:00)

Potencjalni rywale Legii Warszawa:

Djurgardens IF (Szwecja)

KR Reykjavik (Islandia)

Linfield FC (Irlandia Północna) - KF Drita (Kosowo)

Pierwszy trening Artura Boruca w Legii Warszawa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

12:15:

Mecz Legii Warszawa z lepszym starcia pomiędzy mistrzami Irlandii Północnej i Kosowa odbędzie się na stadionie przy Łazienkowskiej 18-19 sierpnia. Dziękujemy za śledzenie relacji!

12:12:

Co bardzo ważne - mecz odbędzie się w Warszawie!

12:10:

Legia Warszawa zmierzy się w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów z lepszym z pary Linfield FC (Irlandia Północna) - KF Drita (Kosowo)!

12:07:

Trwa objaśnienie zasad losowania.

12:05:

Lada chwila początek ceremonii. Kibice Legii Warszawa z pewnością trzymają kciuki też za to, aby wylosować mecz u siebie.

Ceremonia lada chwila się rozpocznie!

W tym roku eliminacje do Ligi Mistrzów będą wyjątkowe, ponieważ rozgrywane na niewielkiej przestrzeni czasu i bez rewanżów z powodu napięteog kalendarza w wyniku wybuchu pandemii koronawirusa. Jeśli zatem Legia Warszawa chce zbliżyć się do bram piłkarskiego raju, to nie może pozwolić sobie na nawet chwilę dekonventracji - inaczej jej marzenia legną w gruzach. O wyborze gospodarza spotkania zadecyduje losowanie, zatem dopiero po nim mistrzowie Polski dowiedzą się, czy przyjdzie im udać się w delegację, czy też zmierzą się z rywalem przy własnych trybunach.