Nowe informacje

Makabra w Kiełpinie. 15-latek mieszkał ze zwłokami rodziców. Śledczy znają wyniki sekcji zwłok

2022-11-23 17:58

Nowe informacje w szokującej sprawie. W sierpniu w domu jednorodzinnym w podwarszawskim Kiełpinie w tajemniczych okolicznościach zmarło małżeństwo w wieku 41 i 52 lat. Jak ujawnili śledczy, ze zwłokami rodziców mieszkał ich 15 letni syn. Śledczy przez długi czas nie chcieli ujawniać w tej sprawie żadnych informacji. We wtorek (22 listopada) pojawiły się nowe ustalenia.

Kiełpin. 15-latek mieszkał ze zwłokami rodziców

Historia jak z najgorszego koszmaru wydarzyła się naprawdę. 8 sierpnia na sennym osiedlu przy ul. Ogrodowej w Kiełpinie nagle zaroiło się od służb. Sąsiedzi nie mogli uwierzyć, że tuż obok rozegrał się horror. Nastolatek od dłuższego czasu mieszkał z rozkładającymi się zwłokami własnych rodziców. Chłopak został zatrzymany, jednak śledczy nie przesądzali o jego winie. - To nie będzie łatwa sprawa. Historia jest nieoczywista – usłyszeliśmy od śledczych tuż po nagłośnieniu tragedii.

Zmarli uchodzili wśród mieszkańców za spokojnych i zdystansowanych ludzi. Sąsiedzi nie potrafili powiedzieć zbyt wiele na ich temat. W pobliżu mieszkał ojciec zmarłego. To on dokonał makabrycznego odkrycia. Po dłuższym czasie bez wieści od syna wszedł do jego domu. Tam zastał gnijące zwłoki małżeństwa. Jego wnuczka w środku jednak nie było. Policjanci znaleźli go tego samego dnia w kinie. - Nie zabiłem rodziców, oni nagle umarli i nie wiedziałem co mam zrobić – miał powiedzieć śledczym. Mundurowi badali dwie hipotezy: zabójstwo i przedawkowanie substancji psychoaktywnych. Licealista ostatecznie nie usłyszał zarzutów.

Zmarły Wojciech B. był znanym w Warszawie ginekologiem. Przed laty pracował w szpitalu MSWiA. Jak nieoficjalnie ustalili dziennikarze „Super Expressu”, szpital rozwiązał z nim umowę w niejasnych okolicznościach. W środowisku lekarskim mówi się o jego uzależnieniu od silnych leków przeciwbólowych. Czy tragedia w Kiełpinie była wynikiem przedawkowania? Ostateczne wątpliwości miały rozwiać badania toksykologiczne.

Kiełpin. Nowe ustalenia prokuratury

Teraz śledczy przekazali nowe informacje w sprawie. - Znamy już wyniki badań toksykologicznych zmarłego małżeństwa, jednak ich wyników nie podajemy do informacji publicznej – powiedziała 22 listopada w rozmowie z „Super Expressem” prok. Aleksandra Skrzyniarz z prokuratury Okręgowej w Warszawie. Prokurator nie chciała zdradzić nic więcej. Na oficjalne ustalenia śledczych trzeba więc jeszcze poczekać.

W Kiełpinie znaleziono ciała małżeństwa. Nieletni syn zatrzymany przez policję!
Sonda
Czy ciekawią cię niewyjaśnione sprawy kryminalne sprzed lat?

Mordował młodych ludzi, bo... "kazał mu DEMON".

Posłuchaj przerażającej historii Syna Sama w najnowszym odcinku podcastu ZŁO.

Listen to "David Berkowitz - Syn Sama. ZŁO-Zbrodnia, Łowca, Ofiara" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE