Masakra pod Łosicami na Mazowszu. W potwornym wypadku zginęło dwoje dzieci.

2021-01-23 13:29 woź
W potwornym wypadku zginęło dwoje dzieci.
Autor: Policja Ich matka wpadła w poślizg i uderzyła w ciężarówkę.

Co się stało, że 41-letnia kobieta jadąca seatem z trójką dzieci zderzyła się z ciężarówką . Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jej samochód osobowy wpadł w poślizg, po czym wjechał wprost pod jadącą z naprzeciwka ciężarówką. W wypadku zginęło dwoje dzieci w wieku 8 i 15 lat. Kierującą autem i trzecie dziecko przewieziono do szpitala.

Do zdarzenia doszło  około godziny 8.30 na drodze powiatowej Ostromęczyn-Hruszniew (mazowieckie). Warunki jazdy były fatalne, bo padała mżawka, a jezdnia w miejscu wypadku była mokra i śliska. Kierująca samochodem osobowym marki seat 31-letnia mieszkanka powiatu łosickiego straciła panowanie nad kierownicą. W wyniku tego z ogromna siłą uderzyła w przód jadącego z przeciwnej strony samochodu ciężarowego marki mann.

Po zderzeniu seat wpadł do rowu ocierając się o drzewa i krzaki, co spowodowało jego boczne uszkodzenie. W samochodzie zginęła na miejscu dwójka dzieci w wieku 8 i 15 lat. 41-letnia mama razem z trzecim dzieckiem w wielu 12-lat w stanie ciężkim trafiła do szpitala. Do szpitala przetransportowano również 19-letniego pasażera, który z kobietą i jej dziećmi podróżował seatem. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia Komenda Powiatowa Policji w Łosicach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Siedlcach.