Nadchodzi OGROMNA zmiana pogody. Nie spodziewasz się takiej temperatury w grudniu

2019-12-12 17:05 md
Jaka będzie pogoda w Warszawie
Autor: Super Express, zdj ilustracyjne

Pogoda na grudzień 2019. Ostatnie dni w Warszawie były bardzo zimne. Mieszkańcy stolicy narzekali na mróz. Mimo, że w najzimniejszym momencie dnia temperatura na zewnątrz spadła tylko do -4 stopni, to odczuwalna była znacznie mniejsza. Nadchodzą jednak duże zmiany.

Fani śniegu i mrozu nie będą zadowoleni. Już od piątku na Mazowszu nastąpi ocieplenie pogody. 13 grudnia temperatura wzrośnie  do 6 stopni Celsjusza. Jeszcze cieplej będzie w weekend. W niedzielę możemy spodziewać się nawet 10 stopni! Gdzie ta zima stulecia, którą tak hucznie zapowiadali meteorolodzy?

Nadchodzące ocieplenie może być dobrą informacją dla mieszkańców Sadyby i Ursusa, którzy od kilku dni mają zimne kaloryfery.

Nie ma co liczyć, że sytuacja później się odmieni. Naiwni którzy łudzą się że na Boże Narodzenie spadnie śnieg będą musieli pogodzić się ze skutkami globalnego ocieplenia. Prognozy pogody na święta są bezlitosne - w Wigilię temperatura będzie dodatnia. Podobnie w pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia. Od wtorku (24.12) do piątku (27.12) w Warszawie należy spodziewać się opadów deszczu i temperatur wynoszących od 6 do 8 stopni Celsjusza.

PRZECZYTAJ : TAJEMNICZA śmierć noworodka w Serocku. Policja zatrzymała pijaną matkę

Zobaczcie naszą prognozę pogody na święta:

Zaplanuj  Zimowy Wypoczynek Zima Aktywnie