Najbrzydsze psy na Paluchu czekają na dom. Są tak brzydkie, że nikt ich nie chce

2020-01-15 12:05 mat
Psiaki z Palucha do adopcji
Autor: napaluchu.waw.pl Boguś

Aż 530 psów w warszawskim schronisku na paluchu czeka na adopcję. Niektóre czekają na dom od kilkunastu lat, a to oznacza że w schronisku spędziły prawie całe życie. Podczas adopcji wiele osób zwraca uwagę na wiek i wygląd psa. Największe problemy ze znalezieniem domu mają psy stare lub brzydkie.

Zobaczcie naszą galerię psów ze schroniska. Na dom czekają między innymi : Zara, Misiek, Dixi, Boguś, Mafi, Sójka. Ich historie dosłownie łapią za serce.

Zara jest szczeniakiem, który został znaleziony w Lesie Kabackim na Ursynowie. Misiek ma rok i razem z mamą trafił do schroniska wyrwany z trudnych warunków. Smutne, że schronisko jest dla nich wybawieniem, że tu dopiero poznają co to są spacery, dobre jedzenie, opieka medyczna. Dixi to szorstkowłosa, urocza sunia, która zawitała do schroniska pod koniec listopada 2019 roku z mostu Świętokrzyskiego. Sunia przyjechała do schroniska razem ze swoimi malutkimi dziećmi, które w trymiga znalazły domy. Niestety, ona nie miała tyle szczęścia.

Chcesz adoptować psa? Masz więcej niż 50 lat? Możesz mieć problem. Więcej o tej sprawie pisaliśmy (TUTAJ)

Boguś z kolei jeszcze nie dawno mieszkał w bloku i miał dwójkę ukochanych opiekunów. Pech chciał, że zmarli, a on trafił do schroniska. 8-letni Boguś to pies absolutnie wyjątkowy: mistrz pokłonów, przyjaciel innych psów, w człowieku zakochany bez pamięci, doskonale też zna życie w mieście.Mafi błąkał się po ulicy Zagajnikowej a w schronisku przebywa już prawie dwa lata. Bardzo przeżywa czas, kiedy musi siedzieć w boksie i wypatruje ludzi, którzy zabiorą go ze sobą chociaż na spacer.

Sójka nigdy nie miała domu. Błąkała się po działkach w Ursusie. Nie wie co to miłość człowieka, nie zaznała nigdy ciepłego posłanka, nie potrafi chodzić na smyczy a w schronisku czuje się niepewnie.

Zobaczcie galerię: