Nocny pijacki rajd Ukraińca w centrum Siedlec

2020-09-27 16:50 Andrzej Woźniak
Pijany Ukrainiec dachował na rondzie
Autor: Andrzej Woźniak 26-latek trafił do szpitala

Pędził jak wariat ulicą 3-go Maja. Był tak zamroczony alkoholem, że nie zauważył przed sobą ronda, na które wjechał z dużą szybkością, wzbił się w powietrze i dachował. Nieodpowiedzialny szofer z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w Siedlcach u zbiegu ulic Kilińskiego i 3-go Maja. Jadący z duża prędkością w kierunku Armii Krajowej BMW wpadło w rondo. Duża siła uderzenia o krawędź chodnika wyrzuciła auto do góry, które dachowało po drugiej stronie ronda. Strażacy wydobyli z wraku kierowcę, który od razu trafił do karetki pogotowia. Policjanci na miejscu chcieli sprawdzić trzeźwość mężczyzny lecz nie poddał się dobrowolnie kontroli alkomatem.

A był to 26-letni obywatel Ukrainy pracujący w Siedlcach. Od „rajdowca” w szpitalu pod przymusem pobrano krew na zawartość alkoholu i innych środków psychoaktywnych. Policja wyjaśnia przyczyny brawurowej jazdy 26-latka. Czeka na wyniki testów, które dadzą odpowiedź czy szaleńcza jazda była spowodowana alkoholem czy tez innymi niedozwolonymi substancjami.