zakupy

Nowa sieć sklepów wchodzi do Polski. Pierwszy sklep otwarty w Warszawie!

2023-11-20 11:23

Włoska sieć OD Store otworzyła pierwszy sklep w Polsce - w Galerii Wileńskiej na Pradze-Północ w Warszawie. OD Store reklamuje się jako "najsłodszy sklep na świecie" i oferuje bardzo szeroki asortyment słonych i słodkich przekąsek z całego świata. Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda OD Store.

Nowa sieć sklepów w Polsce. OD Store konkurentem sieci Dealz

OD Store to włoska sieć sklepów ze słodyczami, którą wyróżnia szeroki asortyment i konkurencyjne ceny. W samych Włoszech działa ponad 100 sklepów tej marki. W listopadzie otwarto pierwszy OD Store w Polsce, w warszawskiej Galerii Wileńskiej. OD Store będzie konkurował w Polsce ze sklepami sieci Dealz, które również oferują wyszukane słodycze w niższych cenach.

"OD Store oferuje głównie słodycze i przekąski pakowane. Obok międzynarodowych marek, słodyczy znanych z innych rynków, np. japońskiego, w sklepie są też włoskie ciastka i babki. Sieć zadbała też o polskie specjały. Na półkach znajdziemy np. Delicje Wedla i Łakotki marki San. Ten ostatni asortyment jest niewielki w porównaniu do ilości międzynarodowych i włoskich marek" - podał portal wiadomoscihandlowe.pl.

Źródło: Włoska sieć sklepów wchodzi do Polski. OD Store otwarty w Galerii Wileńskiej w Warszawie. Mamy zdjęcia
Nasi Partnerzy polecają