Są piękne i niebezpieczne! Za co policja szuka tych kobiet? SPRAWDŹ, czy je znasz! [ZDJĘCIA]

2021-04-16 10:26 eib
Są piękne i niebezpieczne! Za co policja szuka tych kobiet? SPRAWDŹ, czy je znasz!
Autor: KSP Warszawa / Pixabay Są piękne i niebezpieczne! Za co policja szuka tych kobiet? SPRAWDŹ, czy je znasz!

Kobiety, których zdjęcia prezentujemy nie bez powodu znalazły się w bazie poszukiwanych przez policję z Mazowsza. Wyglądają niepozornie i mijając je na ulicy może nawet nie przeszłoby ci przez myśl, że ukrywają się przed policją. Za co są poszukiwane przez mundurowych? Sprawdź w naszej galerii zdjęć.

Kobiety poszukiwane przez policję w Warszawie

Wyglądają niepozornie. Niektóre z nich są piękne i przyciągają spojrzenie. Na wiele z nich, przechodząc obok, nawet nie zwróciłbyś uwagi. I część z nich to wykorzystuje ukrywając się przed policją. W naszej galerii zdjęć znajdziesz fotografie kobiet, które są poszukiwane przez policję z Mazowsza. Za jakie przestępstwa trafiły do policyjnej bazy poszukiwanych? Sprawdź to! Obejrzyj zdjęcia i rozejrzyj się wokół siebie. Może mijasz je na ulicy, spotykasz w osiedlowym sklepiku lub na placu zabaw. Zajrzyj do naszej galerii zdjęć kobiet poszukiwanych przez policję. Znajdziesz ją poniżej, lub klikając TUTAJ.

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski mówi o Krzysztofie Krawczyku. Padły mocne słowa. "To przykre"

Wszystkie zdjęcia zamieszczone w galerii zdjęć pochodzą ze strony internetowej Policji Polskiej.

Gdy zaginęły, były jeszcze dziećmi. Od lat trwają poszukiwania tych kobiet
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE