Szykuje się niezapomniany weekend w stolicy! Piknik Galerii Północnej „Zatrzymaj wakacje”

2019-08-19 12:23 Artykuł sponsorowany
Galeria Północna
Autor: mat.prasowe Galeria Północna

To będzie wyjątkowe zakończenie lata. Dla wszystkich, którzy pragną zatrzymać wakacje na dłużej, Galeria Północna przygotowała specjalną strefę atrakcji, a w niej warsztaty kreatywne, baseny z kulami wodnymi (zorbing), pokaz iluzjonisty, występy szczudlarzy, kolejka objazdowa i gra miejska. Najmłodszych odwiedzą Domisie! Nie zabraknie również wielu konkursów z nagrodami.

Już w najbliższy weekend, 24 i 25 sierpnia, przestrzeń przed głównym wejście do galerii od ulicy Trakt Nadwiślański stanie się miejscem doskonałej rozrywki. Wszystko za sprawą organizowanego przez Galerię Północną pikniku pod hasłem „Zatrzymaj wakacje!”. W programie znajdą się atrakcje dla dzieci i dla dorosłych.

Dobra zabawa to podstawa!

W sobotę uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w pokazie magii, podczas którego znany iluzjonista, oprócz magicznych przepowiedni i trików z kartami, zaprezentuje swój finałowy numer z programu Mam Talent. W niedzielę plac przed Galerią Północną odwiedzą dobrze znane dzieciom Domisie z pełnym zabawnych scenek spektaklem pt. „Domisie na Wakacjach”. Najmłodsi będą mieli okazję, by wspólnie z bohaterami zaśpiewać domisiowe piosenki, a także zdobyć autografy czy zrobić sobie selfie z ulubionymi bohaterami. Przedstawienie zainauguruje regularny cykl poranków teatralnych dla dzieci – cotygodniowe spotkania teatralne powrócą już we wrześniu. W niedzielę na muzycznej scenie wystąpi również zespół Live Up Town Band, który umili uczestnikom pikniku popołudnie, wykonując covery największych hitów muzyki rozrywkowej.

Na najmłodszych będą czekać ich ulubione dmuchańce i ścianki wspinaczkowe, elektryczna kolejka objazdowa, a także baseny z kulami wodnymi i łódeczkami. Dla nieco starszych uczestników, którzy mogą pochwalić się dobrą orientację przestrzenną, zaplanowano specjalną grę miejską z atrakcyjnymi nagrodami. Dopełnieniem letniej zabawy będą warsztaty kreatywne, wielkie bański mydlane i malowanie twarzy.

Zakończenie wakacji w Galerii Północnej
Autor: mat.prasowe Zakończenie wakacji w Galerii Północnej

Artykuł sponsorowany